Каталог
Your Cart

Центральні пилососи

Brand: Duovac
Компактний і досить потужний агрегат для установки в квартири та інші житлові приміщення загальною площею до 100 м2Дана модель центрального пилососа досить проста у використанні, для заміни змінних одноразових мішків досить просто зняти верхню кришкуМодель центрального пилососа Duovac simplici-T вик..
12600 ₴
Купити
Brand: Duovac
Центральний пилосос Duovac - Symphonia SYM-150I-EU-DЗручний індикатор технічного обслуговування зі світлодіодними та вбудованими інструкціями та функцією м'якого пуску / зупинки для збільшення довговічності двигуна.ГІБРИДНА ФІЛЬТРАЦІЯМожна використовувати з фільтраційним пакетом або без нього. При в..
31900 ₴
Купити
Brand: Husky
Центральний пилосос Husky - Cyklon 2Надзвичайно потужний центральний пилосос . Перевірена самоочисна фільтрація з фільтром SILPURE, з промисловим байпасним двигуном. Ця модель вдосконалена постійним фільтром із захистом, який перешкоджає росту бактерій. Це фільтр, що містить..
33500 ₴
Купити
Brand: Duovac
Унікальний агрегат центрального пилососа, неперевершена потужність всмоктування і виняткову якість збіркиінноваційний дизайнВисокоефективна система фільтраціїГібридна система фільтрації: можна використовувати додаткові змінні фільтри чи ні, вибір ваш. При використанні з додатковим фільтром виконуєть..
35100 ₴
Купити
Brand: Husky
Високоефективна система фільтрації Silpure, фільтр простий в обслуговуванні, можна прати в пральній машинціГібридна система фільтрації: можна використовувати додаткові змінні фільтри чи ні, вибір ваш. При використанні з додатковим фільтром виконується функція подвійної фільтрації і запобігає контакт..
47500 ₴
Купити
Brand: Husky
Тихі і компактні апарати чудової якостіВисокоефективна система фільтрації (затримує 97.5% частинок, розміром більше 0.1 мікрона, що містять алергени, бактерії, зайву вологу) забезпечує чудову якість видуває в атмосферу повітря.Гібридна система: апарати даного модельного ряду можуть бути використані ..
61600 ₴
Купити
Brand: Husky
Центральний пилосос HUSKY PRO 300 P300-EU-H -  нова модель пилососа з автоматичним скиданням сміття в каналізацію, оснащений надійним високопродуктивним двигуном Domel - Неперевершена потужність всмоктування. - Після заповнення бака, пилосос автоматично відключається і ..
98000 ₴
Купити
Brand: Husky
Центральний пилосос HUSKY PRO 400 P400-EU-H -  нова модель пилососа з автоматичним скиданням сміття в каналізацію, оснащений надійним високопродуктивним двигуном Domel - Неперевершена потужність всмоктування. - Після заповнення бака, пилосос автоматично відключається і доміш..
126000 ₴
Купити
Brand: Husky
Центральний пилосос HUSKY PRO 500 P500-EU-H -  нова модель пилососа з автоматичним скиданням сміття в каналізацію, оснащений надійним високопродуктивним двигуном Domel - Неперевершена потужність всмоктування. - Після заповнення бака, пилосос автоматично відключається і доміш..
151000 ₴
Купити
Brand: Husky
Центральний пилосос HUSKY PRO 00 P600-EU-H -  нова модель пилососа з автоматичним скиданням сміття в каналізацію, оснащений надійним високопродуктивним двигуном Domel - Неперевершена потужність всмоктування. - Після заповнення бака, пилосос автоматично відключається і домішк..
201500 ₴
Купити
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)