Каталог
Your Cart

Центральні пилососи

Brand: Husky
Центральний пилосос Husky ECO-130I-EU-H- Компактний і досить потужний агрегат для установки в квартири та інші житлові приміщення загальною площею до 100 м2;- Дана модель центрального пилососа досить проста у використанні, для заміни змінних одноразових мішків досить просто зняти верхню кришку;- Мо..
12600 ₴
Купити
Brand: Husky
Центральний пилосос Husky ECO-130I-EU-ENSB Компактний і досить потужний агрегат для установки в квартири та інші житлові приміщення загальною площею до 100 м2;- Дана модель центрального пилососа досить проста у використанні, для заміни змінних одноразових мішків досить просто зняти верхню ..
18200 ₴
Купити
Brand: Soluvac
Центральний пилосос Soluvac SVS 700  Практичний, надійний і міцний вбудований пилосос оснащений гібридною системою фільтрації, яка дозволяє вам вибирати між використанням одноразового фільтраційного пакета або без нього. Рухомий постійний фільтр самоочищається після виключення пилосос..
23500 ₴
Купити
Brand: Soluvac
Центральний пилосос Soluvac SVS 800  Практичний, надійний і міцний вбудований пилосос оснащений гібридною системою фільтрації, яка дозволяє вам вибирати між використанням одноразового фільтраційного пакета або без нього. Рухомий постійний фільтр самоочищається після виключення пилосос..
24900 ₴
Купити
Brand: Husky
Особливості та переваги:Ідеально підходить для квартир середнього розміру, квартир або будинків середнього розміру.Найкращі параметри всмоктування (683 повітряних ватт), гарантовані двигуном DOMEL 1981 Вт.Центральний пилосос Husky PRO виготовлений з високоякісних матеріалів та дорогоцінних металів, ..
50400 ₴
Купити
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)