Каталог
Your Cart

Центральні пилососи

Brand: Husky
Центральний пилосос Husky ECO-130I-EU-H- Компактний і досить потужний агрегат для установки в квартири та інші житлові приміщення загальною площею до 100 м2;- Дана модель центрального пилососа досить проста у використанні, для заміни змінних одноразових мішків досить просто зняти верхню кришку;- Мо..
12600 ₴
Купити
Brand: Husky
Центральний пилосос Husky ECO-130I-EU-ENSB Компактний і досить потужний агрегат для установки в квартири та інші житлові приміщення загальною площею до 100 м2;- Дана модель центрального пилососа досить проста у використанні, для заміни змінних одноразових мішків досить просто зняти верхню ..
18200 ₴
Купити
Brand: Husky
Тиха і компактна модель центрального пилососаВисокоефективна система фільтрації захоплює до 97,5% часток розміром до 0,1 мікрона, включаючи алергени і бактеріїГібридна система фільтрації: можна використовувати додаткові змінні фільтри чи ні, вибір ваш. При використанні з додатковим фільтром виконуєт..
30000 ₴
Купити
Brand: Husky
Центральний пилосос Husky - Cyklon 2Надзвичайно потужний центральний пилосос . Перевірена самоочисна фільтрація з фільтром SILPURE, з промисловим байпасним двигуном. Ця модель вдосконалена постійним фільтром із захистом, який перешкоджає росту бактерій. Це фільтр, що містить..
33500 ₴
Купити
Brand: Husky
Високоефективна система фільтрації Silpure, фільтр простий в обслуговуванні, можна прати в пральній машинціГібридна система фільтрації: можна використовувати додаткові змінні фільтри чи ні, вибір ваш. При використанні з додатковим фільтром виконується функція подвійної фільтрації і запобігає контакт..
47500 ₴
Купити
Brand: Husky
Особливості та переваги:Ідеально підходить для квартир середнього розміру, квартир або будинків середнього розміру.Найкращі параметри всмоктування (683 повітряних ватт), гарантовані двигуном DOMEL 1981 Вт.Центральний пилосос Husky PRO виготовлений з високоякісних матеріалів та дорогоцінних металів, ..
50400 ₴
Купити
Brand: Husky
Тихі і компактні апарати чудової якостіВисокоефективна система фільтрації (затримує 97.5% частинок, розміром більше 0.1 мікрона, що містять алергени, бактерії, зайву вологу) забезпечує чудову якість видуває в атмосферу повітря.Гібридна система: апарати даного модельного ряду можуть бути використані ..
61600 ₴
Купити
Brand: Husky
Назва та походження: центральний пилосос Husky PRO200 P20290EUH, канадське виробництво.Особливості та переваги:Ідеально підходить для великих і дуже великих площ, наприклад, резиденцій, невеликих готелів, пансіонатів та офісних будівель.Найкращі параметри всмоктування (1100 повітряних Вт), гара..
67000 ₴
Купити
Brand: Husky
Центральний пилосос HUSKY PRO 300 P300-EU-H -  нова модель пилососа з автоматичним скиданням сміття в каналізацію, оснащений надійним високопродуктивним двигуном Domel - Неперевершена потужність всмоктування. - Після заповнення бака, пилосос автоматично відключається і ..
98000 ₴
Купити
Brand: Husky
Центральний пилосос HUSKY PRO 400 P400-EU-H -  нова модель пилососа з автоматичним скиданням сміття в каналізацію, оснащений надійним високопродуктивним двигуном Domel - Неперевершена потужність всмоктування. - Після заповнення бака, пилосос автоматично відключається і доміш..
126000 ₴
Купити
Brand: Husky
Центральний пилосос HUSKY PRO 500 P500-EU-H -  нова модель пилососа з автоматичним скиданням сміття в каналізацію, оснащений надійним високопродуктивним двигуном Domel - Неперевершена потужність всмоктування. - Після заповнення бака, пилосос автоматично відключається і доміш..
151000 ₴
Купити
Brand: Husky
Центральний пилосос HUSKY PRO 00 P600-EU-H -  нова модель пилососа з автоматичним скиданням сміття в каналізацію, оснащений надійним високопродуктивним двигуном Domel - Неперевершена потужність всмоктування. - Після заповнення бака, пилосос автоматично відключається і домішк..
201500 ₴
Купити
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)