Центральні пилососи

Показати:
Сортувати за:

Розетка для пилососу (металічна)

Нові високоякісні розетки для систем центрального пиловидаленняРозетки металеві доступні в 3 різних кольорах (золото, бронза, хром)..

Ціну уточняйте у менеджера

Розетка для пилососу (підлогова, металічна)

З нержавіючої сталіІдеально підходить для установки на покриття для підлоги..

Ціну уточняйте у менеджера

Кріплення шлангу

Кріплення для шланга на стіну металеве..

125,00 грн

Насадка для прибирання м'якої частини

Розміри: 15х4;Матеріали: ПВХ і кінський волос;Для ефективної чистки штор, фіранок, м'яких меблів...

200,00 грн

Насадка для прибирання пилу

Насадка для прибирання пилу (ганчірка) люкс чорна..

200,00 грн

Розетка з квадратним клапаном

Розетки з квадратним клапаном виготовлені компанією HaydenРозетка з квадратним клапаном доступна в 2 кольорах (біла, слонова кость)..

225,00 грн

Розетка Collection series

Розроблено в Канаді корпорації NueraРозетки серії серії Collection доступні в 3 різних кольорахПідходить до стандартних комбінованих підрозетниківерго..

250,00 грн

Розетка квадратна, з розрізом

Розетка квадратна з розрізом «VacuValve» доступна в 3 різних кольорах.Виготовлено в Канаді при строгому контролі якостіРозетки лінії Vaculine виготовл..

250,00 грн

Розетка квадратна, закрита

Виготовлено в Канаді при строгому контролі якостіРозетка квадратна закрита доступна в 2 кольорах (біла, бежева)..

250,00 грн

Розетка прямокутна з розрізом

Виготовлено в Канаді при строгому контролі якостіРозетка прямокутна з розрізом доступна в 2 кольорах (біла, слонова кость)..

250,00 грн

Розетка прямокутна, закрита

Виготовлено в Канаді при строгому контролі якостіРозетка прямокутна закрита доступна в 2 кольорах (біла, слонова кость)..

250,00 грн

Пластикове кріплення для шлангу

Кріплення для шланга на стіну пластикове чорне..

375,00 грн

Шпатель для збору води

ХарактеристикиДля швидкого збору води або пролитої рідини;Можна також збирати пил;ПВХ 30.5 см..

375,00 грн

Розетка АВВ

Компанія ABB LTD Elektro Praga займається виготовленням розеток серії Час і Element спеціально для центральних систем пиловидаленняШирока кольорона га..

400,00 грн

Щітка для швидкого прибирання (з колесиками)

З довгими м'якими щетинками, ідеально підходить для чищення твердих підлогових покриттів (плитка для підлоги)Без ризику появи подряпин при прибиранніШ..

425,00 грн

Центральні пилососиЦентральні (вбудовані) пилососи - це клас пилососів, який дозволяє змінити уявлення про прибирання вашого дому, офісу, готелю та інших приміщень. У першу чергу, вбудований пилосос - це турбота про ваше здоров'я. Він не викидає дрібні частки пилу, бактерії, пилових кліщів назад у житлове приміщення, як це робить звичайний пилосос. Справа в тому, що під час роботи системи центрального видалення пилу повітря з частинками сміття і пилу переміщається в силовий агрегат. Його конструкція така, що весь пил залишатиметься в особливому пилозбірнику, очищати який треба всього 3-4 рази на рік. І жодних змінних фільтрів і мішків для сміття, при витяганні яких в кімнату знову летять хмари пилу.

В Італії 20% нових будинків і квартир вже обладнано центральними пилососами, в Німеччині і Франції – 40%, а в Швеції – 60%. Дана статистика говорить про те, що система центрального пиловидалення з модної тенденції стає необхідним помічником, важливість якого по гідності була оцінена європейцями. «Ліка-Комфорт» пропонує і вам відчути на собі всі переваги використання такої техніки для прибирання власної оселі, офісу, або інших приміщень. Більше інформації тут