Топ 5 осушувачів повітря

Розмістив admin 18/10/2019 0 Коментарії

Сьогодні для поліпшення якості життя люди використовують безліч приладів. І одні з таких - осушувач повітря. Їх використовують не тільки у ванній кімнаті, де зазвичай високий рівень вологості. Також вони широко застосовуються в квартирах, приватних будинках, гаражах або підвалах. Головний плюс полягає в незалежній від мережі установці осушувачів повітря. Вони досить мобільні, що дає можливість ставити прилади де завгодно. В обслуговуванні вони теж невибагливі - досить лише час від часу міняти картридж. А приємним бонусом служать різні додаткові опції - наприклад, поглинач запахів або ароматизатор.

Отож, представляємо вашій увазі рейтинг від Ліка-Комфорт, “Топ 5 осушувачів повітря”.

COOPER&HUNTER CH-D008WDN6-20LD

Осушувач повітря CH-D008WDN6-20LD легко підійде під будь який тип інтер’єру. CH-D008WDN6-20LD забезпечує ефективний контроль вологості в приміщенні.

Особливостями даної моделі є:

-Режими осушення: «смарт», «постійний» (безперервний), «сухо»;

-LED-дисплей індикації рівня поточної/заданої вологості;

-Три швидкості вентилятора: висока, середня, низька;

-Зміна напрямку повітряного потоку;

-Установлення й Підтримання вологості від 80% до 35%;

-Зливання конденсату в резервуар або через дренажний шланг;

-Таймер;

-Індикатор забруднення фільтра (після 250 годин роботи).

 COOPER&HUNTER D008WDP6

Осушувач повітря CH-D008WDP6-20LD від американського бренду Cooper & Hunter відрізняється стильним дизайном і багатим функціоналом. Використання агрегату в житлових, підвальних або складських приміщеннях - це спосіб домогтися оптимальних показників вологості. Його робота буде непомітною і практично безшумної, а результат - приголомшливим.

Осушувач може працювати в наступних режимах:

автоматичний контроль рівня вологості;

підтримка заданих параметрів для комфортного мікроклімату;

швидка сушка білизни;

безперервна сушка;

тиха робота.

Всі режими і інформація про стан приладу відображаються за допомогою світлових індикаторів. Після 250 годин ефективної експлуатації потрібно очищення фільтра, після чого можна продовжувати використовувати прилад.

Побутовий осушувач моделі CH-D008WDP6-20LD дозволяє підтримувати комфортні показники вологості в квартирі або приватному будинку. Його не потрібно спеціальним чином монтувати - для початку роботи досить включити прилад в розетку.

Модель CH-D008WDP6-20LD буде ефективна на площі до 80 м2.

 COOPER&HUNTER CH-D008WD1-18LD

Підвищена вологість в будинку або квартирі відчутна навіть без використання гігрометра, тому для швидкого вирішення проблеми і створення комфортних умов застосовують побутові осушувачі CH-D008WD1-18LD. Це мобільний компактний пристрій з високою продуктивністю (18 л / добу) від відомого американського бренду Cooper & Hunter. 

Дана модель підійде для приміщень площею до 50 м. Його зручно використовувати для зниження вологості в будь-який житловій кімнаті - спальні, вітальні і т.д. Завдяки невеликим габаритам, осушувач можна взяти з собою в офіс, на дачу або використовувати для осушення підсобних приміщень, невеликих складів і гаражів.
Його можна залишити включеним навіть при відсутності власника: для цього CH-D008WD1-18LD оснащений таймером вимикання на 2-4 години безперервної роботи. При перебоях в подачі електрики осушувач відновить всі налаштування користувача після нормалізації напруги в мережі.

COOPER&HUNTER WD5 CH-D004WD5

Крім мобільності апарату, він оснащений естетичним ЖК дисплеєм і індивідуально простим управлінням. Наявність всіляких функцій і режимів допоможе кожному покупцеві підібрати підходящий. Крім цього, система наділена функцією пам'яті: в разі відключення електроенергії, всі задані раніше настройки будуть збережені. При відновленні живлення осушувач продовжить роботу.


Осушувальні системи даної серії можуть бути встановлені 4 різними варіантами. Вони можуть розміщуватися на стіні, на підлозі, за допомогою ніжок або коліщат, а так же прихованим монтажем. Величезною перевагою знаходять те, що вони працюють тихо, не втрачаючи при цьому ефективність.

COOPER&HUNTER CH-D014WD5

Мобільний осушувач Cooper & Hunter CH-D014WD5 має високу ефективність - швидко налагодить якісний мікроклімат і забезпечить оптимальним повітрям. Агрегат виконаний з високих технологій та стандартам. Він має високу продуктивність і потужністю. Хороший варіант для контролю вологи. Модель працює досить тихо. Ви можете перемістити агрегат в зручне для вас місце без жодних труднощів.

Він відмінно підходить під будь-який інтер'єр, так як має простий і сучасний дизайн. Осушувач оснащений корисними функціями і режимами, які роблять його більш універсальним. Вбудований РК-дисплей має оригінальний і естетичний дизайн. Дисплей спростить управління осушувачем. 

Ліка-Комфорт,живіть з комфортом!

Залишити коментарій