Топ-5 Дизайнерських кондиціонерів по версії «Ліка-Комфорт»

Розмістив admin 18/06/2018 0 Коментарії

Шукаєте кондиціонер, який би пасував саме Вашому помешканню? Спеціалісти “Ліка-Комфорт” підібрали для вас ТОП-5 сучасних дизайнерських рішень від провідних виробників у галузі кондиціонування.

Mitsubishi Electric Серії Premium Inverter

     

Нова система кондиціонування повітря "Преміум інвертор" MSZ-LN формує вищий преміальний сегмент на ринку кліматичної техніки. У цій системі поєднуються витончений зовнішній вигляд, характерний для серії "Дизайн інвертор", і найвищі технічні характеристики, властиві серії "Делюкс інвертор". Серія "Преміум інвертор" має максимальний набір можливостей, які можуть знадобитися найвимогливішому користувачеві.

Кондиціонер має повний набір функцій, які будуть охолоджувати і обігрівати повітря побутових і офісних приміщень до 60 м2. Високий клас енергоефективності (А ++) тримає рівень низького споживання потужності, для режиму охолодження - 1,79 кВт, а для обігріву - 1,81 кВт. При цьому продуктивність системи залишається на високому рівні, для режиму охолодження - 6,1 кВт, а для обігріву - 6,8 кВт. Для роботи використовується високоефективний фреон R-32, який знижує вплив на навколишнє середовище на 68% в порівнянні з R-410A і веде безпосередньо до більш низького енергоспоживання завдяки своїй високій енероефективності.

Daikin Emura

   

Плавні лінії і стильна зовнішність роблять Daikin Emura найкрасивішим кондиціонером на ринку. Всесвітньо визнаний за свій дизайн Daikin Emura пропонується в білому і сріблястому варіантах, що підійдуть для будь-якого інтер'єру. Інноваційні технології збільшують економію.

Теплові насоси отримують тепло з повітря, таким чином зменшуючи суму в щомісячному рахунку за опалювання. Фільтр для очищення повітря Daikin Emura затримує та видаляє мікроскопічні частинки пилу, алергени, запахи, бактерії і віруси, зберігаючи повітря здоровим і чистим.

Cooper&Hunter Supreme

   

Триколірне виконання кондиціонерів Cooper & Hunter серії Supreme: Supreme Black (чорний), Supreme Gold (золото) і Supreme Silver (сріблястий, металік) дозволяють легко знайти відповідне рішення для кожного конкретного приміщення залежно від його кольорової гами, планування та смаків замовника.

Серія Supreme має широкий набір функцій, які дозволяють створювати мікроклімат не просто підтримуючи потрібну температуру в приміщенні, але забезпечуючи умови для збереження здоров'я, гарного настрою і продуктивної робочої обстановки.

Крім відмінного дизайну, цей кондиціонер адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи; новітній інверторний двоступінчастий компресор забезпечує ефективну роботу в діапазоні від -30 °С до + 54 °С. Також додатковою перевагою є екстра низький рівень шуму - всього 18 дБ.

Cooper&Hunter VIP Inverter

Інверторний кондиціонер Cooper & Hunter CH-S09FTXHV-B має всі переваги сучасних кондиціонерів преміум-класу, що в поєднанні з надійністю, підтвердженою трирічною гарантією, вишуканим дизайном і відмінними експлуатаційними характеристиками, ставить його в один ряд з преміальними моделями найкращих виробників.

Кондиціонер Cooper & Hunter CH-S09FTXHV-B серії VIP укомплектований модулем WiFi, підтримує інтерфейс з мобільними пристроями, оснащеними ОС Android або iOS. Мінімальний рівень шуму - майже на межі чутності - і можливість делікатного розподілу повітря на малих обертах вентилятора, роблять кондиціонер Cooper & Hunter CH-S09FTXHV-B привабливим і безпечним для використання в спальнях і дитячих кімнатах.

Ballu Platinum Inverter

   

Модель кондиціонера Ballu серії Platinum DC Inverter володіє оригінальним дизайном і компактною формою, що дозволяє йому ідеально вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення. Ви зможете проводити монтаж агрегату в квартирі, приватному будинку, готельному номері, ресторані, кафе і т.д. 

Кондиціонер забезпечує рівномірне збереження певного температурного балансу, який необхідний для отримання комфортної і приємної атмосфери.  Відмінні особливості: cупернизькими рівень шуму - 21 дБ (А), надійний обігрів до -15 ° С, іонізатор повітря та сучасна 4-компонентна система фільтрації Combo (Катехіновий / HEPA / Вітамін С / Ароматичний фільтри)

Ліка-Комфорт,живіть з комфортом!

Залишити коментарій