ТОП 5 кондиціонерів які зігрівають взимку Рейтинг від Ліка-Комфорт

Розмістив admin 30/09/2019 0 Коментарії

Шукаєте кондиціонер, який би приносив вам комфорт не тільки в літню спеку, а і взимку? Спеціалісти компанії Ліка-Кофморт підбрали для вас топ 5 моделей, які з легкістю справляться з цим завданням.

Кондиціонер Cooper&Hunter - Arctic Inverter

Модель від американського бренду Cooper&Hunter під назвою Arctic. Температурний діапазон ефективної роботи від - 25 ° С до + 48 ° С. Повна відповідність діючої c 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011 / EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A ++ SCOP A +++. Спеціальний алгоритм роботи, що забезпечує стабільну і ефективну роботу при негативних температурах на вулиці. Інтелектуальне розморожування, підігрів компресора і піддону, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку. Інтелектуальна система розморожування. Початок і завершення процесу розморожування відбувається по температурним датчикам. Інтелектуальна система авторестарта. Перед запуском перевіряються параметри живлення. Вищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом A +++ Class Energy Efficiency - Generation IV.

Кондиціонер Tosot - HANSOL Winter Inverter GL-09WF

Побутовий тепловий насос преміум-класу. Ідеальне рішення для альтернативного опалення в зимову пору року при низьких температурах зовнішнього повітря, а також для ефективного енергозберігаючого охолодження при максимально жаркій погоді.

Серія HANSOL - це сучасний дизайн і високі технології в одному корпусі. У поєднанні з максимальною функціональністю такий кондиціонер стане приємним доповненням будь-якого інтер'єру. Топова енергозберігаюча комплектація. Повна відповідність найвищим класом А +++ європейського стандарту енергоефективності, пред'являє підвищені вимоги до екологічності обладнання та мінімізації витрат на енергоспоживання.

Кондиціонер Electrolux - Viking Inverter

Спліт-система Electrolux DC-інверторного типу, відрізняється безшумністю, високою точністю підтримки температури і високою енергоефективністю (клас «А +»), дозволяючи економити в процесі роботи кондиціонера до 40% електроенергії. Головною відмінністю DC-інверторного кондиціонеру Electrolux є використання інверторного компресора нового покоління з цифровим управлінням (DC-digital control) технології. Компресор шляхом зміни швидкості обертання електродвигуна підвищує ефективність роботи кондиціонера до 20%. Точність підтримки температури в DC-інверторній спліт-системі досягає 0,5 ° C. Завдяки високій енергоефективності DC інвертора, економія електрики в порівнянні з неінверторними системами досягає 40%, в порівнянні зі звичайними інверторними системами досягає 20%. Viking Inverter на кожен кіловат тепла споживає менше 170 Вт електроенергії, що в 6 разів ефективніше побутових електрообігрівачів. Працюючи за принципом теплового насоса , спліт-система може ефективно обігрівати приміщення навіть при температурі -30 ° C. 

Кондиціонер Cooper&Hunter - Supreme

Новітній інверторний двохступенчатий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 ° С до + 54 ° C. Повна відповідність діючої c 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011 / EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A +++ SCOP A +++. Екстра низький рівень шуму - всього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника. Вищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом A +++ Class Energy Efficiency - Generation V. Стильний і компактний дизайн. Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор. Багатошвидкісний вентилятор. Підвищений ресурс роботи. Відображення поточного часу доби на пульті Д / У нового покоління. Озонобезпечний високоефективний фреон R32.

Кондиціонер TCL - F6 TAC-09CHSA/F6 Inverter

Модельний ряд кондиціонерів TCL F6 Series INVERTER характеризується сучасним дизайном, корпус виготовлений з високоякісного пластику з LED дисплеєм та срібними смугами з двох сторін, який гармонійно впишеться у  будь-який інтер'єр і створить сприятливу атмосферу.

Безпечна конструкція. Відсутність зв'язку між конденсатом і електрикою. Потік конденсату води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком управління, таким чином, підвищує його безпеку. DC інверторний компресор - дозволяє знизити витрати на охолодження і знизити споживання енергії. Швидке охолодження/обігрів - охолоджує на 15% швидше, ніж звичайний неінверторний кондиціонер.

5 швидкостей вентилятора (Беззвучно/Тихо/Середній/Високий/Турбо).Антикорозійне напилення TitanGold обох блоків теплообмінників. Низький рівень шуму. Опція WiFi - можливість легко керувати кондиціонером за межами будинку за допомогою Smart пристрою, це забезпечує зручне та розумне життя .Опція I Feel.4D Air Flow - гойдання обох жалюзі.

Ліка-Комфорт,живіть з комфортом!

Залишити коментарій