Каталог
Your Cart

Prana

Brand: Prana
    Prana 150 - це притічно-витяжна система вентиляції - приток і витяжка відбуваються одночасно без змішування повітряних потоків.Корпус вентиляційної системи виконано з харчового АВС пластику. В якості рекуператора повітря використовується високоефективний мідний теплообмі..
8520 ₴
Купити
Brand: Prana
    Модель Prana 150 Eco Energy – ось те, що допоможе вам дихати чистим повітрям в приміщенні! Потужна, функціональна, економічна-вона ідеально підійде для квартир, приватних будинків, офісів і навчальних закладів.Ця новинка наробила чимало шуму на ринку вентиляційних систем. А с..
17200 ₴
Купити
Brand: Prana
Модель Prana 150 Eco Life створена для комфортного життя! Давно мріяли про те, щоб у вас вдома завжди було чисте повітря і здоровий мікроклімат? З рекуператором нового покоління цю мрію легко здійснити!Він працює в автоматичному режимі, тихо і непомітно підтримуючи чистоту повітря без вашої безпосер..
20305 ₴
Купити
Brand: Prana
    Рекуператор Prana 200C – напівпромислова модель. Призначена для обслуговування великих приміщень або приміщень з особливими вимогами.Для гарного самопочуття і продуктивної роботи необхідне чисте повітря. З цим завданням впорається припливно-витяжна система. Установка усуває в..
11580 ₴
Купити
Brand: Prana
А ви знаєте, скільки шуму наробила модель Prana 200C Eco Energy при першій появі на ринку? Чимало. Кількість покупців була настільки велика, що першій партії товарів на всіх не вистачило: купити Prana 200C Eco Energy змогли лише найспритніші.Чим же вона привернула увагу стількох людей? По-перше, роз..
22605 ₴
Купити
Brand: Prana
Prana 200C Eco Life – прекрасне рішення для повітрообміну у школах і садочках, офісах і готелях, call-центрах та інших закладах. Ця маленька, майже непомітна і безшумна модель здатна виконувати величезну кількість функцій. Так, вона забезпечує ефективну циркуляцію повітря, одночасно надаючи йому опт..
24330 ₴
Купити
Brand: Prana
    Рекуператор Prana 200G – припливно-витяжна установка. Підходить для побутового застосування і допомагає створити приємний мікроклімат в будинку або квартирі. Унікально, що працюючи по системі "витяжка і приплив", потоки повітря мають паралельну течію і не змішуються один з од..
9120 ₴
Купити
Brand: Prana
    Для забезпечення здорового мікроклімату в приміщеннях квартири або заміського будинку відмінно підійде Prana 200G Eco Energy. Високотехнологічний пристрій захистить кімнату від можливої появи грибка, цвілі, алергічної пилу і постійного запотівання вікон.Такий агрегат характер..
18350 ₴
Купити
Brand: Prana
Побутові рекуператори Прана дозволяють виконати якісну вентиляцію приміщення, при цьому з очищенням повітря і без втрат тепла. За рахунок передбаченої прямоточної системи Prana 200G Eco Life вдається своєчасно видаляти з приміщення забруднене і наповнювати свіжим, не допускаючи змішування ..
20880 ₴
Купити
Brand: Prana
    Рекуператор Prana 250 – промислова модель. Призначена для обслуговування великих приміщень або приміщень з особливими вимогами.Для гарного самопочуття і продуктивної роботи необхідне чисте повітря. З цим завданням впорається припливно-витяжна система. Установка усуває відпрац..
16740 ₴
Купити
Brand: Prana
    Рекуператор Prana 340A – промислова модель. Призначена для обслуговування великих приміщень або приміщень з особливими вимогами.Для гарного самопочуття і продуктивної роботи необхідне чисте повітря. З цим завданням впорається припливно-витяжна система. Установка усуває відпра..
16740 ₴
Купити
Brand: Prana
    Рекуператор Prana 340S – промислова модель. Призначена для обслуговування великих приміщень або приміщень з особливими вимогами.Для гарного самопочуття і продуктивної роботи необхідне чисте повітря. З цим завданням впорається припливно-витяжна система. Установка усуває в..
32580 ₴
Купити
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)