Каталог
Your Cart

Осушувачі

Brand: C&H
Мобільний осушувач для басейнів CH-D90FSP від ​​бренду Cooper & Hunter - потужний інноваційний кліматичний агрегат з продуктивністю осушення до 90 літрів конденсату на добу. Стильний дизайн корпусу осушувача в поєднанні з мобільністю дає можливість для установки і роботи в будь-якому місці. Таки..
39640 ₴
Купити
Brand: C&H
Осушувач повітря Cooper & Hunter CH-D025WD NEW - потужний, ефективний і незамінний агрегат, призначений для усунення вологості. Якщо Вам потрібна саме така модель, а технічні характеристики підходять ідеально під приміщення - подібного приладу Ви не зможете знайти, адже він виготовлений унікальн..
45220 ₴
Купити
Brand: C&H
Осушувач повітря Cooper & Hunter CH-D042WD NEW - потужний, ефективний і незамінний агрегат, призначений для усунення вологості. Якщо Вам потрібна саме така модель, а технічні характеристики підходять ідеально під приміщення - подібного приладу Ви не зможете знайти, адже він виготовлени..
53620 ₴
Купити
Brand: C&H
Мобільний осушувач напівпромислової серії Cooper & Hunter CH-D145SP користується попитом при будівництві об'єктів і ремонті приміщень, він також добре зарекомендував себе для осушення повітря в басейнах.Виробник, враховуючи використання осушувача в безперервному режимі, оснастив апарат надійним ..
60060 ₴
Купити
Brand: C&H
Осушувач повітря Cooper & Hunter CH-D060WD NEW - потужний, ефективний і незамінний агрегат, призначений для усунення вологості. Якщо Вам потрібна саме така модель, а технічні характеристики підходять ідеально під приміщення - подібного приладу Ви не зможете знайти, адже він виготовлени..
65240 ₴
Купити
Brand: C&H
Осушувач повітря Cooper & Hunter CH-D085WD NEW - потужний, ефективний і незамінний агрегат, призначений для усунення вологості. Якщо Вам потрібна саме така модель, а технічні характеристики підходять ідеально під приміщення - подібного приладу Ви не зможете знайти, адже він виготовлени..
90440 ₴
Купити
Brand: C&H
Мобільний осушувач напівпромислової серії Cooper & Hunter CH-D240SP користується попитом при будівництві об'єктів і ремонті приміщень, він також добре зарекомендував себе для осушення повітря в басейнах.Виробник, враховуючи використання осушувача в безперервному режимі, оснастив апарат наді..
106040 ₴
Купити
Brand: C&H
Осушувач повітря Cooper & Hunter CH-D105WD NEW - потужний, ефективний і незамінний агрегат, призначений для усунення вологості. Якщо Вам потрібна саме така модель, а технічні характеристики підходять ідеально під приміщення - подібного приладу Ви не зможете знайти, адже він виготовлени..
111860 ₴
Купити
Brand: C&H
Осушувач повітря Cooper & Hunter CH-D155WD NEW - потужний, ефективний і незамінний агрегат, призначений для усунення вологості. Якщо Вам потрібна саме така модель, а технічні характеристики підходять ідеально під приміщення - подібного приладу Ви не зможете знайти, адже він виготовлени..
151200 ₴
Купити
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)