Каталог
Your Cart

Осушувачі

Brand: C&H
Осушувач CH-D009WD8-20LD - інноваційна новинка, представлена ​​в 2019 році на ринок кліматичної техніки міжнародною компанією Cooper & Hunter.Ця модель може працювати в одному з 4-х режимів: автоматичному, комфортному, сушки білизни (або безперервному) або в режимі іонізації повітря.Автоматичний..
6930 ₴
Купити
Brand: C&H
Мобільний осушувач CH-D008WD5-20LD - це компактний, економний, зручний у використанні і простий в управлінні прилад, який здатний забезпечити оптимальні параметри вологості в житловому або нежитловому приміщенні.Відмінні риси моделі:невеликі розміри, підходить для приміщення до 30 м2;можливість безш..
6950 ₴
Купити
Brand: C&H
Осушувач повітря для будинку Cooper & Hunter CH-D008WDP7-20LD, що працює на фреоні R290, - зручне і надійне рішення для довгострокового користування та багатьох побутових застосувань.Він допоможе позбутися від вогкості і проконтролює нормативний рівень вологості в кімнатах і підсобних приміщення..
8870 ₴
Купити
Brand: C&H
Новий осушувач для побутового застосування CH-D008WDN7-20LD - ще один крок по впровадженню інновацій від провідного світового бренду Cooper & Hunter. Дивовижний дизайн, посилена продуктивність осушення, розширений функціонал і економні витрати електроенергії - ось перелік переваг нової моделі, я..
9060 ₴
Купити
Brand: Soler&Palau
Осушувач Soler & Palau DHUM-20 E - стильний і надійний осушувач повітря, що має ряд переваг в порівнянні з аналогами. Електронний гідростат апарату дозволяє вибирати необхідний рівень вологості. Доступна робота в двох швидкостях при трьох режимах: ручному, автоматичному і постійному. Так само, н..
12838 ₴
Купити
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)