Електрорадіатор "Оптімакс" 3 секції Еліт

Електрорадіатор "Оптімакс" 3 секції Еліт

Електрорадіатор «ОптіМакс» - це універсальний опалювальний прилад, який призначений для автономного обігріву приміщень будь-якого типу. Крім того, його можна використовувати для додаткового обігріву при існуючій системі опалення.

 

1 - Алюмінієві секції (радіатор) 
2 - Кран Маєвського або футорка 
3 - Нагрівальний елемент (ТЕН) 
4 - Блок управління 
5 - Екран 
6 - Цифровий датчик температури повітря 
7 - Цифровий датчик температури радіатора 
8 - Мережевий кабель з вилкою 

   Нагрівальний елемент (3) (ТЕН), розташований усередині радіатора (1) по всій його довжині, рівномірно нагріває теплоносій (відповідно, і радіатор) до заданої температури, контрольованої вбудованим цифровим термодатчиком (7). При досягненні заданої температури повітря в приміщенні, контрольованої виносним цифровим датчиком (6), електрорадіатор переходить в режим очікування. При цьому споживання електроенергії - 0,25 Вт. Таким чином, електрорадіатор «ОптіМакс» працює за принципом «клімат-контролю», що дозволяє істотно знизити витрати електроенергії на опалення.
   Тепловіддаючим елементом у «ОптіМакс» служить алюмінієвий радіатор (евробатарея) з коефіцієнтом теплопровідності 204 Вт/м˙˚С (сталь - 45,4, чавун - 63,0 Вт/м˚С). Алюмінієвий радіатор заповнений спеціальною німецької рідиною для опалення з високою теплоємністю.
   Нагрівальний елемент (ТЕН) розташований у нижній частині. Термін служби нагрівального елемента не менше 8 років (в залежності від інтенсивності використання і чистоти мережі). Потужність Тена підібрана таким чином, що кожна секція радіатора отримує і видає 130 Вт. Жоден зайвий кВт не витрачається в порожню.
   Управління електрорадіатором «ОптіМакс» здійснюється за допомогою мікропроцесора, розташованого на платі контролера. Мікропроцесор кожну секунду отримує дані з двох температурних датчиків. Один цифровий датчик розташований всередині радіатора, а другий - винесений в приміщення на відстані від радіатора. Кожну секунду мікропроцесор дає команду вкл/викл нагрів на симистор. Симистор є ідеальним коммутируючим елементом. Він безшумний і вічний у відмінності від контакторів (контактори використовуються в 90% опалювальних систем).  Завдяки такій елементній базі, електрорадіатор «ОптіМакс» подає стільки тепла, скільки необхідно для точної підтримки заданої температури.
Приклад: на кімнату 20м2 достатньо 10 секцій «ОптіМакс» з потужністю 1300Вт і середнім витратою 400-450Вт, годину, тоді як електроконвектор або масляний радіатор зажадає 2000-2500Вт на годину, працюючи при цьому 60-80% часу на добу. 

  У період, коли електрорадіатор «ОптіМакс» працює, він споживає «номінальну потужність». Електроніка відключає радіатор опалення в двох випадках: коли досягнута задана температура поверхні радіатора, або задана температура повітря в приміщенні. При цьому, якщо друга досягнута, то радіатор відключиться і почне працювати, коли температура повітря знизиться на 0,5 градуса.

Простота в монтажі. Завдяки відносно невисокому споживанню електроенергії (найпотужніший - 1,5 кВт) використовуються існуюча електропроводка та розетки. Монтаж електрорадіатора «ОптіМакс» займає лічені хвилини і полягає в підключенні до джерела живлення і настройки шляхом нескладних маніпуляцій. Його можна вішати на стіну, або встановлювати на підставках або коліщатках.

Простота у використанні. Включити, задати температуру і забути! Температура задається в кожній кімнаті індивідуально. Систему немає необхідності відключати навіть на літній період. «ОптіМакс» працюватиме в режимі кімнатного градусника (Діапазон вимірюваних температур в приміщенні від - 9 ° С до +99 ° С). Режим «антизамерзання» не дозволить опуститься температурі в приміщенні нижче +5 ° С.

Ефективність. Завдяки розташуванню нагрівального елемента по всій довжині нижньої частини радіатора досягається рівномірність його прогрівання і максимальна тепловіддача, що не завжди можливо в інших системах опалення.

Надійність і універсальність. Нагрівальний елемент виготовлений з нержавіючої сталі і має такий запас потужності, що може працювати навіть на відкритому повітрі, простий в установці і сумісний з будь-яким теплоносієм. Не боїться негативних температур (заправляється рідина на основі гліцерину, витримує мороз до-30 С). «ОптіМакс» працює при напрузі живлення від 180 до 250 В.

Екологія і безпека. Електрорадіатори «ОптіМакс» працюють безшумно завдяки симісторній комутації. Прилади повністю герметичні (немає випарів, не боїться накривання). Можливість обмежити температуру поверхні будь-якого радіатора від 40 до 70 °С виключає пересушування повітря і забезпечує безпеку (в дитячій кімнаті, поряд з меблями і т.п.). «ОптіМакс» має високий ступінь захисту від перегріву, захист від перепадів напруги, захист від замерзання, пам'ять за відсутності харчування.

 

                                                         Режими роботи:
Режим «Комфорт» - встановлено за умовчанням. В цьому режимі можна задати температуру повітря в кімнаті і обмежити температура нагріву радіаторах.
Режим «Економ» - допоміжний режим. Налаштований на 4˚С менше ніж в режимі «Комфорт». Рекомендується включати при відсутності людей в приміщенні. Налаштування можна змінювати.
Режим «Тижневий програматор» - дозволяє запрограмувати роботу алюмінієвого електрорадіатора на цілий тиждень вперед. Даний режим розділяє кожен день тижня на два періоди - комфорт і економ. Дуже зручно для офісу або квартири. Днем все на роботі, а ввечері вдома. За рахунок цього «ОптіМакс» економить електроенергію.
Режим «Черговий обігрів» - підтримує температуру повітря +8 С в приміщенні. Дуже корисний для дач і приватних будинків в яких ніхто не живе. Запобігає потраплянню і кристалізацію вологи у стінах (осипання штукатурки і відклеювання шпалер).
- Режим «Календар» - включає режим «Швидкий нагрів» у вказаний день в призначений час. Зручно, якщо Ви знаєте коли заздалегідь необхідно протопити приміщення.
- Режим «Мультитариф» - дозволяє поєднати роботу мультитарифного лічильника і «ОптіМакс» для додаткової економії.

 

Номінальна потужність, Вт 390
Середня витрата електроенергії в год.,Вт 100
Габарити 570х315х96
Площа обігріву, м2 до 5
Гарантія, рік 2
Виробник Україна

 

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку
  • Переглядів: 20
  • Артикул: "Оптімакс" 3 секції Еліт
  • Наявність: В наявності
  • 2.750 грн