Електрорадіатор "Оптімакс" 12 секцій Еліт

Електрорадіатор "Оптімакс" 12 секцій Еліт
Електрорадіатор «ОптіМакс» - це універсальний опалювальний прилад, який призначений для автономного обігріву приміщень будь-якого типу. Крім того, його можна використовувати для додаткового обігріву при існуючій системі опалення.
1 - Алюмінієві секції (радіатор) 
2 - Кран Маєвського або футорка 
3 - Нагрівальний елемент (ТЕН) 
4 - Блок управління 
5 - Екран 
6 - Цифровий датчик температури повітря 
7 - Цифровий датчик температури радіатора 
8 - Мережевий кабель з вилкою
Нагрівальний елемент (3) (ТЕН), розташований усередині радіатора (1) по всій його довжині, рівномірно нагріває теплоносій (відповідно, і радіатор) до заданої температури, контрольованої вбудованим цифровим термодатчиком (7). При досягненні заданої температури повітря в приміщенні, контрольованої виносним цифровим датчиком (6), електрорадіатор переходить в режим очікування. При цьому споживання електроенергії - 0,25 Вт. Таким чином, електрорадіатор «ОптіМакс» працює за принципом «клімат-контролю», що дозволяє істотно знизити витрати електроенергії на опалення.
Тепловіддаючим елементом у «ОптіМакс» служить алюмінієвий радіатор (евробатарея) з коефіцієнтом теплопровідності 204 Вт/м˙˚С (сталь - 45,4, чавун - 63,0 Вт/м˚С). Алюмінієвий радіатор заповнений спеціальною німецької рідиною для опалення з високою теплоємністю.
Нагрівальний елемент (ТЕН) розташований у нижній частині. Термін служби нагрівального елемента не менше 8 років (в залежності від інтенсивності використання і чистоти мережі). Потужність Тена підібрана таким чином, що кожна секція радіатора отримує і видає 130 Вт. Жоден зайвий кВт не витрачається в порожню.
Характеристики:

Номінальна потужність, Вт

1560

Середня витрата електроенергії в год.,Вт

550

Габарити

570х315х96

Площа обігріву, м2

до 23

Гарантія, рік

2

Виробник

Україна

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

  

  

  

  • Переглядів: 358
  • Артикул: "Оптімакс" 12 секцій Еліт
  • Наявність: В наявності
  • 4.650 грн