Електрорадіатор "Оптімакс" 10 секцій Еліт

Електрорадіатор "Оптімакс" 10 секцій Еліт

Електрорадіатор «ОптіМакс» - це універсальний опалювальний прилад, який призначений для автономного обігріву приміщень будь-якого типу. Крім того, його можна використовувати для додаткового обігріву при існуючій системі опалення.

1 - Алюмінієві секції (радіатор) 

2 - Кран Маєвського або футорка 

3 - Нагрівальний елемент (ТЕН) 

4 - Блок управління 

5 - Екран 

6 - Цифровий датчик температури повітря 

7 - Цифровий датчик температури радіатора 

8 - Мережевий кабель з вилкою

Нагрівальний елемент (3) (ТЕН), розташований усередині радіатора (1) по всій його довжині, рівномірно нагріває теплоносій (відповідно, і радіатор) до заданої температури, контрольованої вбудованим цифровим термодатчиком (7). При досягненні заданої температури повітря в приміщенні, контрольованої виносним цифровим датчиком (6), електрорадіатор переходить в режим очікування. При цьому споживання електроенергії - 0,25 Вт. Таким чином, електрорадіатор «ОптіМакс» працює за принципом «клімат-контролю», що дозволяє істотно знизити витрати електроенергії на опалення.

Тепловіддаючим елементом у «ОптіМакс» служить алюмінієвий радіатор (евробатарея) з коефіцієнтом теплопровідності 204 Вт/м˙˚С (сталь - 45,4, чавун - 63,0 Вт/м˚С). Алюмінієвий радіатор заповнений спеціальною німецької рідиною для опалення з високою теплоємністю.

Нагрівальний елемент (ТЕН) розташований у нижній частині. Термін служби нагрівального елемента не менше 8 років (в залежності від інтенсивності використання і чистоти мережі). Потужність Тена підібрана таким чином, що кожна секція радіатора отримує і видає 130 Вт. Жоден зайвий кВт не витрачається в порожню.

Характеристики:

Номінальна потужність, Вт

1200

Середня витрата електроенергії в год.,Вт

400

Габарити

570х85х96

Площа обігріву, м2

до 19

Гарантія, рік

2

Виробник

Україна

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку
  • Переглядів: 91
  • Артикул: "Оптімакс" 10 секцій Еліт
  • Наявність: В наявності
  • 4.150 грн