Оплата Доставка

ОПЛАТА

У нас ви можете оплатити як готівковим та безготівковим розрахунком
 

Розрахунок готівкою відбувається за фактом доставки товару. Якщо товар купується з нашими монтажними роботами, розрахунок відбувається з нашими монтажними бригадами після запуску обладнання. Оплата проводиться в національній валюті України - гривні.


Ви можете поповнити платіжну картку (гривня) в будь-якому відділенні Укрсиббанку: 5351 2901 0061 6177 Ціва Олена Вікторівна, у відділенні інших банків: №рах.26252010343913 ін.код 2789302261 мфо 351005 Укрсиббанк. 
Оплата пластиковими картами Visa, MasterCard підключений до системи безпечних електронних платежів ПриватБанку. Приват банк LiqPAY - відкрита платіжна система, яка дозволяє легко перевести гроші за допомогою мобільного телефону, Інтернету і платіжних карт у всьому світі.


Оплата післяплатою через транспортну компанію "Нова пошта" та "Інтайм" (оплата при отриманні посилки) Оплата за замовлення (товар) відбувається при отриманні його у відділенні транспортної компанії «Нова пошта». Оплата за переказ грошових коштів - комісія (2% + 13грн), оплачується клієнтом при отриманні замовлення окремо.
 

Безготівкова оплата. При безготівковому розрахунку проводиться 100% передоплата на розрахунковий рахунок. Всі необхідні документи надаються разом з товаром.
У нас ви можите купити товар в кредит.

ДОСТАВКА

Товар по Україні доставляється всіма компаніями перевізниками.
По м.Мукачево та Закарпатській області 10грн/км