Рушникосушка "Змійка"

Рушникосушка "Змійка"

Електрична рушникосушка являє собою побутовий нагрівальний прилад, який призначений для сушки речей. Але крім свого прямого призначення вона повинна виконувати й інші функції - доповнювати і прикрашати інтер'єр ванної кімнати.

Варто згадати і про те, що електричні рушникосушки володіють величезною перевагою в порівнянні з їх традиційними аналогами, - вони працюють незалежно від системи водопостачання, навіть під час відключення гарячої води. Ще один незаперечний плюс - відсутність контакту з гарячою водою і хімічно агресивними елементами, які в ній присутні. Ви можете вмикати і вимикати прилад залежно від потреби. Крім того, електричні рушникосушки обладнані спеціальним вологозахисним вимикачем з підсвічуванням.

Електричні рушникосушки  виготовляють зі сталевої труби, на яку порошковим методом наносять високоякісну безпечну фарбу. Всередину труби монтується гнучкий елемент, який нагріває всю поверхню пристрою. Також прилади оснащуються електрошнуром довжиною 2 метри з євровилкою і можливістю як правого, так і лівого підключення. Це означає, що розетка може знаходитися як справа, так і зліва від рушникосушки.

Купуючи рушникосушку в інтернет магазині "ЛІка Комфорт", Ви завжди можете бути впевнені в гідній якості і в довгому терміні служби приладу.

Характеристики:

Висота рушникосушки

535 мм

Ширина рушникосушки

500 мм

Глибина рушникосушки

75 мм

Напруга живлення

220 В

Частота току

50 Гц

Споживана потужність

70 ± 5 Вт

Температура поверхні

55 ± 5 ° С

Маса нетто / брутто

2.4 / 3.1 кг

Колір

білий

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку
  • Переглядів: 1007
  • Артикул: Змійка
  • Наявність: В наявності
  • 794 грн