Очищення повітря від бактерій, вірусів, пилу і алергенів в кондиціонерах Mitsubishi Electric

Розмістив admin 19/02/2020 0 Коментарії

Нове покоління кондиціонерів Mitsubishi Electric проілюструвало передові досягнення науки. Кондиціонери цього бренду очищають повітря не тільки від шкідливих забруднювачів, але і від мікроорганізмів, які провокують виникнення різних захворювань. Бактерії, що проходять через фільтри кондиціонера, руйнуються. Віруси під впливом спеціально створеного магнітного поля, деактивуються. Білки, які часто викликають у людей алергію, проходять процес денатурації. Пил та інші тверді дрібні частинки затримуються інноваційним фільтром.

Принцип роботи фільтра

У внутрішньому блоці обладнання створюються спеціальні умови, в яких патогенні форми життя не можуть існувати. Для цього використовуються електроди з вольфраму з високою напругою. Вони перетворюють повітря в так званий іонний газ або плазму. Електричне поле повністю покриває поверхню фільтра. Це створює суцільну завісу з плазми, дезактивує шкідливі мікроорганізми. Дослідження властивостей Mitsubishi Electric по руйнуванню бактерій Всі заявлені властивості кондиціонерів пройшли сувору перевірку незалежними організаціями в лабораторіях. Для цього обрали Науково-дослідний центр навколишнього середовища імені Кітасато, який знаходиться в Країні висхідного сонця. В якості піддослідної бактерії був обраний стафілокок золотистий. Він характерний такими аспектами: Проникає в організм крапельним шляхом з повітрям і пилом. Рідше відбувається зараження через пошкоджену шкіру і слизові залози. Призводить до безлічі захворювань різного ступеня тяжкості. Особливість – швидка пристосовність до дії антибіотиків. Тому з ним досить важко боротися. В якості піддослідної лабораторії виступала кімната об'ємом 25 м. куб. В ній розпорошили золотистий стафілокок і включили кондиціонер нової серії MSZ-FH від Mitsubishi Electric. Через 3 години було відзначено, що концентрація бактерій зменшилася на 99,39%. Ці цифри взяті в співвідношенні до дослідження, коли антибактеріальний фільтр був відключений. Всі досліджені властивості видано в спеціальному висновку під назвою KRCES-Bio № 2016_0118. Дослідження фільтрації вірусів Дослідженням, яке довело здатність нових кондиціонерів Mitsubishi інактивувати віруси, займалася одна з структурних одиниць медичного центру в місті Сендай, що знаходиться в Японії. Для цих цілей також використовувалася кімната, обсяг якої дорівнював 25 куб. м. В цьому просторі був задіяний аерозоль, в складі якого перебував один зі штамів вірусу грипу – H3N2. Характерно, що раніше для подібних досліджень застосовувалися тільки речовини, що імітують вірус. І використовувалася невелика камера, розмір якої дорівнював 1 куб. м. В результатах зазначено, що 99% вірусів інактивовані роботою обладнання Mitsubishi Electric, зокрема, системою «Plasma Quad Plus». Процес дезактивації зайняв 72 хвилини.

Дослідження ефективності фільтрації алергенів

Вивченням того, як кондиціонер фільтрує найдрібніші частинки, займався Інститут алергенів навколишнього середовища в столиці Японії. Він зафіксував свої дослідження у висновку під назвою ITEA No.T1606028. У ньому сказано, що кількість пилку, дрібної вовни котів і лупи зменшилася в півсотні разів.

Дрібнодисперсні частинки

Це тверді частинки дуже маленьких розмірів, які у великій кількості зустрічаються в мегаполісах. Їх також багато в регіонах, де часто горить ліс. У місцевості, де багато працюючих на дизелі двигунів, їх концентрація також велика. Ці частинки також називають PM 2.5, що обумовлено їх розміром в 2,5 мікрон. У порівнянні з волосом людини вони менше в 20 разів. Частинки таких параметрів не затримуються дихальною системою, через це попадают в кров. А потім переносяться по всьому організму. Токсичні і канцерогенні речовини викликають у людини серйозні захворювання, які небезпечні для життя. Найбільш шкідливі PM 2.5 – поліароматичні вуглеводні. Mitsubishi Electric активно працює над створенням системи, яка буде фільтрувати ці небезпечні для життя частинки.

Застосування іонів срібла

З 2016 року компанія стала використовувати в кондиціонерах унікальні властивості срібла з метою стерилізації повітряних мас в домашньому вживанні. Срібло здавна виступало помічником людства в боротьбі з хвороботворними мікроорганізмами. Воно діє на рівні органел, знищуючи клітинну мембрану бактерій. Як наслідок, вони гинуть. Ефективність роботи фільтра, у функціонуванні якого використані іони срібла, підтвердив Інститут оцінки якості BOKEN в Японії.

Живіть з комфортом!

Залишити коментарій