Каталог
Your Cart

Ліка-Комфорт

ПРО НАС

Компанія Ліка-Комфорт з 2004 р. представляє на українському ринку системи вентиляції, кондиціонування та енергозбереження від провідних світових виробників. Багаторічний досвід роботи на понад 500 реалізованих проектів, використання ефективних і сучасних інженерних рішень, висококваліфікований персонал, чітка організація діяльності та ефективна взаємодія всіх підрозділів компанії забезпечує стабільні позиції компанії на ринку і залучає партнерів в середовищі проектних, монтажних і будівельних організацій, комерційних структур, приватних і корпоративних клієнтів.

НАША МЕТА

Реалізовувати високотехнологічні рішення та проекти разом з розумною економією коштів наших Клієнтів. Надати доступ українським споживачам та компаніям до отримання якісних товарів і послуг у сфері клімату. Забезпечити вітчизняним компаніям найбільш вигідні умови ведення бізнесу. Відкрити ринок України для світових виробників по-справжньому якісного новітнього обладнання вентиляції та кондиціонування.

БРЕНДИ

Сьогодні в каталог нашої компанії входить 22 бренди, що пропонують останні досягнення Європи, Азії та США в сфері управління кліматом. Серед продукції, яку ми поставляємо своїм клієнтам, - промислові та напівпромислові агрегати, а також установки, придатні для приватного користування. Асортимент продукції та ціновий діапазон настільки широкі, що можуть задовольнити запит клієнтів з різними потребами.


ОСНОВНІ ЦІННОСТІ

Ми цінуємо міцні та взаємовигідні відносини з Клієнтами, в основі яких лежать наші ключові принципи:

► Якість

► Надійність

► Партнерство

► Довгосторкова співпраця

5 ПРИЧИН ПРАЦЮВАТИ З ЛІКА-КОМФОРТ

1. Команда професіоналів Наші спеціалісти гарантують Клієнтам різносторонню технічну підтримку, від моменту вибору обладнання до остаточного запуску систем.

2. Індивідуальний підхід Маючи за плечима багаторічний досвід, ми не підходимо до проектів однотипно, а завжди враховуємо індивідуальну ситуацію та побажання Замовника. Кожен об’єкт ми оцінюємо, як нову задачу яка вимагає максимально ефективного вирішення.

3. Комплексний підхід Процес реалізації кожного проекту перебуває під строгим контролем спеціалістів нашої команди від моменту першого звернення до інструктажу Клієнта з установленим обладнанням.

4. Адекватна цінова політика Кожному нашому Замовнику ми готові забезпечити вигідні умови співпраці. Так як ми є ексклюзивним дистриб'ютором світових виробників кліматичної техніки, Ліка-Комфорт може запропонувати своїм Клієнтам найкращі ціни.

5. Оперативність і точність Наші Клієнти можуть бути впевнені в тому, що їх замовлення буде виготовлене і доставлене в обговорений термін. Солідний перелік партнерів та спеціалістів дозволяють доставляти та монтувати готове обладнання в найкоротші строки.