КОНДИЦІЮВАННЯ

Показати:
Сортувати за:

Кондиціонер OLMO - Leader OSH-07AH5D

Дисплей «Enigma Lights». Дисплей вбудований в корпус передньої панелі і не видно в відключеному режимі, а в нічний час доби не випромінює світло ..

5.710 грн

Кондиціонер OLMO - Leader OSH- 09AH5D

R410a - ECO Security. Хладагент R410a захищає озоновий шар. Він більш екологічний і енергозберігаючий, за рахунок чого впроваджується нова ідея з..

6.080 грн

Кондиціонер AC Electric ACEM-09HN1_16Y

AC Electric - бренд провідної тайської компанії з виробництва кліматичної техніки.Для того, що б забезпечити екологічну чистоту, здоров'я людей, ..

6.655 грн

Кондиціонер Hoapp - Line HSC-GA22VA/HMC-GA22VA

Настінний кондиціонер Hoapp HSC-GA22VA / HMC-GA22VA LINE - це вдосконалена модель, яка гарантує підвищений рівень продуктивності, а також на проведенн..

6.909 грн

Кондиціонер Kentatsu - Mark II KSGMA21HFAN1/KSRMA21HFAN1

Новинка 2016 року - настінна спліт-система Kentatsu KSGMA21HFAN1 / KSRMA21HFAN1 має сучасний дизайн, набір необхідних функцій, оснащена каталітичним ф..

7.191 грн

Кондиціонер COOPER & HUNTER EVOLUTION CH-S07XP4

«Холодна плазма» - технологія тотальної очищення повітря нового покоління; Спеціальна розробка для професійних інсталяцій Підвищений ресурс роб..

7.390 грн

Кондиціонер Zanussi - Paradiso ZACS-09 HPR/A15

Серія Paradiso - це досконалість технологій і гарантований комфорт. Прилад виконаний з високоякісного пластику, відрізняється класом енергоефективност..

7.400 грн

Кондиціонер Hoapp - Line HSC-GA28VA/HMC-GA28VA

Настінний кондиціонер Hoapp HSC-GA28VA/HMC-GA28VA - це вдосконалена модель, яка гарантує підвищений рівень продуктивності, а також на проведення робот..

7.473 грн

Кондиціонер OLMO - Leader OSH-12AH5D

R410a - ECO Security. Хладагент R410a захищає озоновий шар. Він більш екологічний і енергозберігаючий, за рахунок чого впроваджується нова ідея з..

7.500 грн

Кондиціонер Cooper&Hunter - Air-Master Plus CH-S07XP7

Спеціальна розробка для професійних інсталяційПідвищений ресурс роботиЕкстра низький рівень шумуВищий клас енергоефективності АІнтелектуальне розморож..

7.560 грн

Кондиціонер Kentatsu - Mark II KSGMA26HFAN1/KSRMA26HFAN1

Новинка 2016 року - настінна спліт-система Kentatsu KSGMA21HFAN1 / KSRMA21HFAN1 має сучасний дизайн, набір необхідних функцій, оснащена каталітичн..

7.670 грн

Кондиціонер COOPER & HUNTER ECO PLAZMA SILVER СH-S07MKP

Ерія ECO PLAZMA SILVER • Оригінальний дизайн передньої панелі-матовий пластик; • «Холодна Плазма» - сучасна технологія тотального очищення повітря..

7.700 грн

Кондиціонер COOPER & HUNTER Prima Plus CH-S07XN7

«CH SMART-ION Filter» - технологія тотальної очищення повітря нового покоління; Розроблено для професійних інсталяцій; Захист будинку від о..

7.700 грн

Кондиціонер Cooper&Hunter - Eco Plazma R410 (black) СH-S07BKP6

CH-S07BKP6 серії Eco Plazma R410 Black, виконаний в стильному лаконічному дизайні і має чорний колір передньої панелі. - Кондиціонер оснащений осн..

7.700 грн

Кондиціонер COOPER & HUNTER EVOLUTION CH-S09XP4

«Холодна плазма» - технологія тотальної очищення повітря нового покоління; Спеціальна розробка для професійних інсталяцій Підвищений ресурс роб..

7.980 грн

Кондиціонер COOPER & HUNTER Prima Plus CH-S09XN7

Детальніше: «CH SMART-ION Filter» - технологія тотальної очищення повітря нового покоління; Розроблено для професійних інсталяцій; Захис..

8.320 грн

КОНДИЦІЮВАННЯ

Купити кондиціонер в Мукачеві, Ви може в Ліка комфорт.

Кондиціонер - це прилад для охолодження або обігріву повітря в приміщенні. В залежності від виконання, застосування і функціональності, розрізняють безліч типів кондиціонерів. Питання кондиціонування приміщення можна вирішити різними способами. Необхідно врахувати тип приміщення, де встановлюється кондиціонер, його площу і висоту стель, кількість осіб, які перебувають у даному приміщенні, наявність тепловиділяючого обладнання, розмір вікон і їх орієнтацію по сторонах світу і багато-багато іншого. Наприклад, якщо потрібно заощадити, можна встановити віконний кондиціонер. Якщо в квартирі дві кімнати, то розумно застосувати мульти спліт-систему з різною або однаковою потужністю внутрішніх блоків. У кожному разі, підбір необхідного типу кондиціонера краще довірити професіоналам. Тут же, пропонуємо Вам детально ознайомитися з існуючими типами кондиціонерів та їх характеристиками....