Як вибрати кондиціонер. Ліка-радить!

Розмістив admin 22/02/2019 0 Коментарії

Правильно визначити, яка модель підійде саме для вашого приміщення, може тільки фахівець. Найкращим варіантом буде запросити його безпосередньо на об’єкт. Бо тоді він не тільки уточнить розміри приміщення, його орієнтацію по сторонах світу (це важливо) і розмір вікон, а й зафіксує, де саме і в якій кількості розташовані комп'ютер, холодильник, мікрохвильова піч і інші електроприлади. Все це потрібно для того, щоб визначити, яка потужність охолодження вам необхідна.

                                                        

Потужність охолодження є основною характеристикою кондиціонера. Для побутових приладів вона становить від 1,5-2,0 до 6,5-8,5 кВт. Через 1 м2 скління в середньому надходить 0,45 кВт тепла, людина виділяє близько 0,15 кВт, а офісна техніка - приблизно 30% від споживаної потужності (комп'ютер - 0,3 кВт, лазерний принтер - 0,4 кВт, копіювальний апарат - 0,5 кВт). Відповідно кондиціонер має мати потужність охолодження більшу за сумарну величину всіх теплонадходжень.

Для орієнтовних розрахунків то 1 кВт потужності по холоду потрібно для 10 м2 площі приміщення. Якщо ви плануєте робити ремонт, прилад бажано встановити до проведення оздоблювальних робіт - тоді всі комунікації між блоками можна буде заховати в стіну. Правильно підібраний по потужності кондиціонер, здатний постійно підтримувати комфортну температуру повітря в приміщенні (зазвичай від +18 до + 28 ° С з точністю до 1-2 градусів). При цьому температура повітря на вулиці може коливатися в діапазоні від -7 до + 43 ° С. Слід враховувати, що з наближенням морозів від -7°С ефективність кондиціонера падає і збільшується навантаження на компресор.

Використання при температурі нижче -10°С призводить до швидкого зносу устаткування і поломки кондиціонера. Крім цього, при мінусових температурах можливе замерзання зливного отвору дренажної трубки, і тоді вода з внутрішнього блоку потече в приміщення.

Однак зараз є інверторні моделей фірм DAIKIN, Mitsubishi, Cooper&Hunter, Electrolux, Tosot та інші адаптовані до нашого клімату і здатні працювати на обігрів при температурі на вулиці до -30°С і суттєво економите на опаленні.  

Кондиціонер не є стандартною побутовою технікою, яку просто включити в розетку. Найголовніше тут навіть не саме устаткування, а те, наскільки професійно воно буде змонтовано і наскільки кваліфікованим виявиться його гарантійне та сервісне обслуговування. Компанія “Ліка-Комфорт” являється лідером кліматичної техніки на Закарпатті. Ми пропонуємо професійний монтаж та обслуговування.

Залишити коментарій