КОНДИЦІОНЕРИ ДЛЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ

Розмістив admin 27/07/2018 0 Коментарії

 

Для багатьох сучасних сімей купівля  кондиціонера - спірна тема. Деякі батьки з раннього дитинства привчають дитину до кондиціонера, щоб не хворіла. Інші переконані, що кондиціонер сушить повітря. Дехто боїться, що дитина постійно застуджуватиметься. Лікарі запевняють: за умови високої якості кондиціонера, правильно вибраного режиму його роботи і розумного використання, він не принесе жодної шкоди, а навпаки, буде корисний. З'явилися навіть коляски з кондиціонерами, що вже говорити про дитячу кімнату.

Чи сумісний кондиціонер і дитя, особливо якщо це новонароджений?  З подібним питанням  ми звернулися до експертів. І ось які рекомендації по експлуатації кліматичної техніки в приміщеннях, де проживають маленькі діти, були отримані:

                                                                         

1. ВИСОКОЯКІСНІ МОДЕЛІ  кондиціонерів здатні не лише охолоджувати повітря, вони очищують повітря: фільтрують пил (навіть частки менше 10 мкм)  і шкідливі мікроорганізми, позбавляють від хвороботворних мікробів, вірусів, алергенів та іншої "нечисті". Це дозволяє укріпити здоров'я й імунітет.  Особливу роль в розвитку дитячої психіки грає чисте, насичене киснем повітря. Але що робити, якщо вікна виходять на шосе, а з балкона відкривається вигляд на автомагістраль? Сучасний кондиціонер допоможе наситити повітря киснем і негативно зарядженими іонами, завдяки яким так легко дихається після грози. Інтелект вашої дитини, що формується, вбиратиме в себе лише корисні речовини.

ВАЖЛИВО!!!

 Реугярно  викликайте спеціалістів ,щоб почистити  фільтри кондиціонера.

2. КОНДИЦІОНЕР НЕ НАШКОДИТЬ, якщо дотримувати правила експлуатації. Слід уникати прямого доступу дитяти до приладу. Потік прохолодного повітря не має бути направлений на місце відпочинку маляти. Буде набагато краще, якщо прилад взагалі висітиме в іншому кінці кімнати.  Важливо, щоб  кондиціонер (на відміну від відкритої кватирки) не робив  протяг: він здатний розподілити потоки повітря без цього згубного для дитячого здоров'я явища. Постійну температуру в дитячій теж можна влаштувати за допомогою кондиціонера. Різкі зміни температури шкідливі для дитини.

3. РІЗНИЦЯ ТЕМПЕРАТУР повітря в приміщенні і за його межами повинно не перевищувати 5 – 10 градусів. При вищих температурних коливаннях дитя ризикує захворіти.

4. УВАЖНО РЕГУЛЮЙТЕ РЕЖИМ роботи  кліматичного приладу, інакше маляті може загрожувати переохолодження або перегрів.

Добре, якщо кондиціонер оснащений функцією зволоження повітря. Оптимальною вважається вологість від 40 до 50%. Але не більш того! Інакше ризикуєте зіткнутися з кліщами і шкідливою цвіллю. До того ж постійна висока вологість – це перший крок на шляху до туберкульозу.

Посушливий клімат нічим не кращий. Низька вологість приводить до пересихання слизистої оболонки органів дихання. У дітей з підвищеною сприйнятливістю організму вологість повітря нижче 20% приводить до розвитку алергічних реакцій.

Який би чудовий не був кондиціонер, не забувайте хоч не надовго провітрювати приміщення, наприклад, рано вранці, коли ще немає сильної жари. Що б  ми не написали, лише вам вирішувати, потрібний вам кондиціонер або ви вважаєте його своїм ворогом.  Кондиціонери  в наш час – це не засіб розкоші,  а важлива річ для Вашого комфортного життя.

За посиланням можете підібрати кондиціонер: https://lika.net.ua/kondytsiyuvannya/split/tip-kompresora/invertor

 

Залишити коментарій