Як зекономити на обігріві?

Розмістив admin 24/03/2017 0 Коментарії

 

 

 

Як зекономити на обігріві? СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ВІД COOPER & HUNTER ( USA) В УКРАЇНІ.

Весна не поспішає радувати нас теплом, а центральне опалення вже відключили. Крім цього, тарифи на опалення та електрику, на жаль, вже виросли. Перспективи зростання вартості очевидні кожному.
Прем'єр-Міністр Яценюк Арсеній Петрович зробив заяву від 05.04.15 (Ексклюзивне інтерв'ю прем'єр-міністра) , де оголосив про допомоги населенню. Тепер можна взяти кредит в Ощадбанку на купівлю енергозберігаючого обладнання, а держава компенсує вам 20% витрат .
Зверніть увагу, що принцип вироблення тепла однаковий у будь-якого електрообігрівача, будь-то найсучасніший електричний котел, електроконвектор, електровентилятор, інфрачервоний обігрівач або нагрівальна панель .Вони не здатні призвести теплової енергії більш тієї, що споживають у вигляді електрики з мережі. У теж час, якенергозберігаюче кліматичне обладнання е COOPER & HUNTER видає в рази більше теплової енергії, ніж споживає електрики.
Яке обладнання реально економить електроенергію і дозволяє надійно вирішити завдання обігріву в холодну пору року?
Наші фахівці рекомендують:
Дану проблему ефективно вирішують інверторні кондиціонери  і теплові насоси типу «Повітря-Повітря» - це технологія останнього покоління«GENERATION III» і «GENARATION IV» , прекрасно зарекомендували себе в Україні, від американської компанії Сooper & Hunter (C & H) - з класами енергозбереження А ++ і А +++, згідно новітньої директиві Євросоюзу.
 

 

       

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доведено практикою, що вони економлять до 82% грошових витрат по рахунках за електрику та опалення!
Компанія COOPER & HUNTER пропонує найоптимальніші варіанти для кожного:
ВАРІАНТ 1. Найбільш ощадливий. 
Інверторний кондиціонер COOPER & HUNTER серії DC Invertor (FTXG)
Обігрів до -15 ° С 
На 1 кВт, спожитий з мережі, виробляє 4,2 кВт теплової енергії (згідно ISO 5151). 
Клас енергоефективності A ++ (згідно з директивою Євросоюзу № 626/2011 / EU від 1-01-2013) 
Економія на електриці = 76% 
Мінімальна споживана потужність = 200 Вт / год 
Досвід експлуатації в умовах української зими = 5 років 
Увага! Для громадян України, в рамках соціального проекту від Сooper & Hunter, діє спеціальна Акційна вартість! ВАРІАНТ 2.

Найбільш продуктивний. Тепловий насос типу «Повітря-Повітря» COOPER & HUNTER серії NORDIC (FTXN)Обігрів до -20 ° С. Адаптований для обігріву в північних країнах Європи. На 1 кВт, спожитий з мережі, виробляє 4,2 кВт теплової енергії (згідно ISO 5151). Клас енергоефективності A ++ (згідно з директивою Євросоюзу № 626/2011 / EU від 1-01-2013) Економія на електриці = 76% Мінімальна споживана потужність = 200 Вт / год Досвід експлуатації в умовах української зими = 3 роки Увага! Для громадян України, в рамках соціального проекту від Сooper & Hunter, діє спеціальна Акційна вартість! ВАРІАНТ 3. Самий енергозберігаючий. Тепловий насос типу «Повітря-Повітря» COOPER & HUNTER серії ARCTIC INVERTER (FTXLA) Обігрів до -25 ° С На 1 кВт, спожитий з мережі , виробляє 4.6 кВт теплової енергії (згідно ISO 5151). Клас енергоефективності A +++ (згідно з директивою Євросоюзу № 626/2011 / EU від 1-01-2013) Економія на електриці = 80%Мінімальна споживана потужність = 200 Вт / год Увага! Для громадян України, в рамках соціального проекту від Сooper & Hunter, діє спеціальна Акційна вартість!ВАРІАНТ 4. Самий концептуальний. Тепловий насос типу «Повітря-Повітря» COOPER & HUNTER серії ARCTIC DESIGN (FTXS) Обігрів до -25 ° С На 1 кВт, спожитий з мережі , виробляє 5.0 кВт теплової енергії (згідно ISO 5151). Клас енергоефективності A +++ (згідно з директивою Євросоюзу № 626/2011 / EU від 1-01-2013) Економія на електриці = 80% Мінімальна споживана потужність = 200 Вт / ч 3 кольори виконання: білий, шампань, металік Досвід експлуатації в умовах української зими = 3 роки Увага! Для громадян України, в рамках соціального проекту від Сooper & Hunter, діє спеціальна Акційна вартість! ВАРІАНТ 5. Ексклюзив - немає аналогів у світі. Тепловий насос типу «Повітря-Повітря» COOPER & HUNTER серії VIP INVERTER (FTXHV-B) Обігрів до -30 ° С На 1 кВт, спожитий з мережі, виробляє 5.45 кВт теплової енергії (згідно ISO 5151). Клас енергоефективності A +++ (згідно з директивою Євросоюзу № 626/2011 / EU від 1-01-2013) Економія на електриці = 82% Мінімальна споживана потужність = 70 Вт / ч Увага! Для громадян України, в рамках соціального проекту від Сooper & Hunter, діє спеціальна Акційна вартість! ВАРІАНТ 6. (ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ І ВЕЛИКИХ ОФІСІВ) Тепловий насос типу «Повітря-Вода» COOPER & HUNTER cерии UNITHERM (CH-HP16SINM) Обігрів до -25 ° С На один кВт спожитий з мережі виробляє до 4-х кВт корисної теплової енергії Економія на електриці = 78% Досвід експлуатації в умовах української зими = 5 років Увага! Для громадян України, в рамках соціального проекту від Сooper & Hunter, діє спеціальна Акційна вартість!

 

 

     

 

 

 

 

Акційні ціни дійсні ДО 30.04.15
ПРИ КУПІВЛІ У авторизованих дилерів
ПРИ ІНСТАЛЯЦІЇ авторизованих монтажники (ВИМАГАЙТЕ СЕРТИФІКАТ, ПЕРЕВІРЯЙТЕ авторизації ТУТ )
Розширена ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ (ПЕРЕВІРКА РЕЄСТРАЦІЇ ОБ'ЄКТА НА розширену гарантію ПЕРЕВІРЯЙТЕ ТУТ )
Довідка: 
Торгова марка С & H (Сooper & Hunter) належить компанії Сooper & Hunter International Corporation (USA) www.cooperandhunter.com
Вона була створена на базі двох компаній: CS Cooper Company і Hunter Manufacturing Company.
Виробляє кліматичне обладнання: всі типи кондиціонерів, обігрівачі, теплові насоси, кулери для води , зволожувачі повітря, очисники повітря.
Представництво Сooper & Hunter (C & H) в Україні:
г. Киев 
ул. Велика Васильківська, 72 
бізнес-центр "Олімпійський" 
тел / факс: +38 (044) 461-79-82 www.cooperandhunter.ua 

Залишити коментарій