Іонізатор повітря

Розмістив admin 01/04/2018 0 Коментарії

На початку минулого століття А.Л. Чижевський встановив, що для нормальної життєдіяльності людини вдихається їм кисень повинен бути негативно іонізованим (1000-10000 іонів кисню / см.).

В атмосфері концентрація легких негативних аероіонів залежить від природних умов місцевості і знаходиться в межах від 600 до 50000 іонів в см3 повітря. Найбільш багатий негативними іонами кисню повітря гірських курортів, морських узбереж, хвойних борів, що здавна використовується для оздоровлення людей.

У природних умовах іонізація кисню відбувається за рахунок різних природних явищ, таких як сонячне світло, водоспади, грози. Прилади, штучно створюють в приміщенні комфортний іонний мікроклімат, називаються іонізаторами.

У повітрі закритих приміщень кількість легких негативних іонів кисню завжди в 10-15 разів менше санітарних норм. Це може привести до зниження імунітету, розвитку хронічних захворювань, передчасного старіння. Застосування іонізаторів дозволяє істотно поліпшити якість повітря, зменшити поширення вірусних інфекцій та поліпшити опірність організму. Медичні дослідження показують, що іонізатор сприятливо впливає при захворюванні органів дихання, при алергії, іонізатор попереджає захворювання серцево-судинної системи.

Іонізатор значно знижує електростатичне напругу від працюючих телевізорів і комп'ютерних моніторів, а також значно знижує ризик захворювання «дисплейної хворобою».

Перш ніж купувати іонізатор, обов'язково проконсультуйтеся з з нашими фахівцями. Вони підкажуть, яка модель іонізатора краща для установки в квартирі або будинку, а яка - для офісів і виробничих приміщень. При покупці іонізатора бажано знати площу приміщення та кількість знаходиться в ньому оргтехніки.

Іонізатор корисний:

- дітям 

- літнім і ослабленим людям, які мають хронічні захворювання органів дихання, серцево-судинної системи, шкірних покривів 

- всім в період поширення грипу та ГРЗ 

- користувачам комп'ютера

- телеглядачам, які проводять перед екраном більше 2 годин на добу 

- всім, хто проводить більшу частину часу в закритому приміщенні.

Не рекомендується використовувати іонізатор: 

- при наявності злоякісних новоутворень. Аероіони виробляються іонізатором підсилюють обмін речовин, що може привести до більш швидкому розвитку раку 

- при високій температурі тіла. Прискорення обміну речовин може привести до тимчасового погіршення самопочуття хворого 

- в сильно запиленому і задимленому приміщенні. Частинки пилу електризуються і глибше проникають в легені 

- при індивідуальній непереносимості. Таке рідко, але буває. Тому збільшуйте час сеансів роботи іонізатора поступово і спостерігайте за своїм станом. Починати користуватися іонізатором необхідно з 5-10 хвилин, збільшуючи час протягом 8-10 сеансів.

Пам'ятайте! Перед включенням іонізатора необхідно провітрити приміщення. У разі сильної запиленості зробіть вологе прибирання. Курити при працюючому іонізатор не можна.

Вибираючи прилад, слід також звернути увагу на здатність іонізатора до тривалої і безперервної роботи.

Пам'ятайте! При експлуатації іонізатора слід пам'ятати, що іонізатор необхідно встановлювати на відстані не менше одного метра від робочого місця або місця відпочинку.

Придбати іонізатори повітря за кращими цінами Ви можете на нашому сайті за посиланням https://lika.net.ua/Ochishchuvach%D1%96

Залишити коментарій