Каталог
Your Cart

Очищувачі повітря Samsung AX47R9080SS

Очищувачі повітря Samsung AX47R9080SS
Очищувачі повітря Samsung AX47R9080SS
New
Очищувачі повітря Samsung AX47R9080SS
Очищувачі повітря Samsung AX47R9080SS
Очищувачі повітря Samsung AX47R9080SS
19999 ₴
  • Наявність: В наявності
  • Модель: AX47R9080SS
Купити розстрочка
Основні характеристики
Споживана потужність, кВт 0,035
Характеристики
Дисплей Так
Основні характеристики
Режими роботи Автономний / Нічний
Wi-Fi модуль Так
Рекомендована площа приміщення, м² 47
Колір Білий
Бренд Samsung
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рівень шуму, Дб 45
Розмір, Ш/В/Г 367 x 436 x 380
Вага, кг 12,2
    Помітно чисте повітря
Компактний, але потужний очищувач повітря, який ідеально підходить для будь-якого житлового приміщення. Він очищає та дезодорує повітря за допомогою триступеневої системи очищення, постійно контролює та інтуїтивно відображає якість повітря в реальному часі.

    Візуалізуйте рівень пилу
Датчик пилу визначає кількість пилу в режимі реального часу, а його 4-кольоровий індикатор чітко відображає результати, використовуючи світлодіодне світло з 4 варіаціями кольорів, так що ви можете миттєво визначити, наскільки чисте повітря.

    Знижує понад 99% PM2,5
Триступенева система очищення підтримує чистоту повітря. Він витягує великі частинки пилу, такі як пилок, дезодорує повітря та зменшує різні шкідливі гази, такі як формальдегід *, і захоплює понад 99% надтонкого пилу.

    Легкий в обслуговуванні
Фронтальний повітрозабірник означає, що вам не потрібно рухати його без потреби або відтягувати від стіни, щоб очистити або замінити фільтр. А миючий попередній фільтр потребує лише періодичного очищення, і фільтри 2 в 1 PM2,5 та дезодорації можна швидко та легко замінити.

    Ефективно виконує
Автоматичний режим визначає рівень забруднення та автоматично регулює потужність, щоб підтримувати оптимальну якість повітря. Режим сну забезпечує м'який і тихий потік повітря.

    Просто безпечніше для дітей
Призначений для запобігання випадковому використанню дітьми та захисту їх від шкоди. Дитячий запобіжник унеможливлює ненавмисне використання елементів керування, а його округла форма є безпечнішою, якщо діти натраплять на нього.