Фільтрив в кондиціонерах

Розмістив admin 25/07/2019 0 Коментарії

Кондиціонери оснащуються спеціальними фільтрами, основною метою яких є усунення шкідливих бактерій, запахів, пилу з пропускається потоку повітря. 

Розглянемо основні типи фільтрів: 
❄️ Механічні фільтри або фільтри глибокого очищення. Даний тип фільтрів діє за принципом сита, видаляючи з повітря більші частки, шерсть тварин, великі частки пилу, тополиний пух.

 

❄️ Абсорбуючі, вугільні фільтри (карбонові). 
Є ефективним абсорбентом, при цьому повністю поглинають запахи домашніх тварин, сигарет, їжі. Як правило, термін експлуатації вугільних фільтрів від 2.5 до 4 місяців.

 

❄️ Антибактеріальні фільтри. 
Даний тип фільтрів обробляється спеціальною речовиною, яка має властивість знешкоджувати і вбивати хвороботворні бактерії, віруси, грибки, що мешкають в повітрі. Також антибактеріальні фільтри не тільки очищають повітря, але і очищають самі себе.

 

❄️ Цеолітові (фотокаталістичні) фільтри. 
У складі фільтру цеоліту крім активованого вугілля також входить двоокис титану, що володіє властивістю при впливі прямого сонячного світла розщеплювати будь-які органічні речовини. Для того, щоб очистити фільтр досить просто потримати його на сонці. Завдяки цим властивостям термін експлуатації фільтру сягає від 3 до 5 років. Зроблено фільтр зі спеціальних водонепроникних волокон, завдяки чому може працювати у вологому середовищі.

 

❄️ Катехинові фільтри. 
Катехін є природним антисептиком, видобувається з листків зеленого чаю. Має властивість знешкодження бактерій і вірусів, також може розщеплювати до рівня нешкідливих з'єднань запахи сигаретного диму, їжі, поту... Процес знешкодження вірусів діє за таким принципом: для зараження здорової клітини вірус чіпляється до неї за допомогою своїх шипів, але катехін закриває собою ці шипи і вірус стає нездатним до взаємодії з іншими організмами.

 

❄️ Фільтри «Васабі». 
Завдяки антибактерицидну властивостями японського хрону «Васабі», з'явився на світ фільтр, який має в своєму складі деякі компоненти цієї рослини і володіє властивостями знешкодження бактерій і вірусів.

 

❄️ Електростатичний фільтр. 
Це набір пластин або решіток (іноді їх комбінація), що знаходяться між собою на невеликій відстані, на який подається електричний струм. Між пластинами виникає електричний розряд, при постійній роботі виникає електричне поле, через яке проходить повітря, що подається в кондиціонер. Напруга в поле створюється від 4800 до 5000 Вольт. Все живе - бактерії, віруси, кліщі - гине. Частинки пилу і інші суспензії отримують іонний заряд (+, -) і, рухаючись далі, потрапляють в різнополюсно заряджений фільтр і за законом фізики прилипають.

 

❄️ Антиоксидантний фільтр. 
Даний тип фільтрів може нейтралізувати антиоксиданти (які представляють шкоду для здоров'я людей) за допомогою спеціального каталітичного покриття. Фільтр покритий спеціальним каталітичним речовиною, що має антиоксидантну властивість. Даний тип речовин належить до групи флавонідів відомих своєю властивістю до відновлення вільних радикалів до хімічно неактивних сполук.

 

❄️ Генератор аніонів. 
Аніони сприяють запобіганню розмноження грибків цвілі, комарів і термітів, пилових кліщів. Даний тип фільтрів збирає на себе частинки пилу мають позитивний заряд, що не пластині зарядженої негативно.

Залишити коментарій