Каталог
Your Cart

Блог "Ліка Комфорт" RSS Feed

07 Aug Технологія холодного туману для терас.
0 53
Технологія "холодного туману" для терас.Дана системи допомагає створити оптимальне співвідношення температури і вологості повітря під час спекотного літа. Охолодження туманом дає можливість знизити те..
01 Jul Подбаємо про товоїх батьків.
0 35
У період спеки необхідно приділяти більше уваги старшим людям, нашим батькам.Під час спеки організм втрачає багато рідини. Втрата рідини призводить до зневоднення, зневоднення веде до згущення крові і..
17 Jun ТЕЧЕ КОНДИЦІОНЕР!
0 92
Почався сезон активного користування кондиціонерами, і одна з причин, по якій телефонують у наш сервісний центр - Тече кондиціонер всередині квартири.Причин може бути багато, але одна з найпоширеніших..
04 Jun Вентиляція у дитячих садках, центрах, кімнатах
0 165
Є категорії приміщень, у яких підвищені вимоги до чистоти і якості повітря. Одним з таких видів є дошкільні заклади, а саме дитячі садки, дитячі центри та кімнати. Як часто ви звертаєте увагу на повіт..
01 Jun Знижка на монтаж!
0 95
    Друзі! Раді повідомити, що з 2 по 12 червня у нас діє 20% знижка на послуги монтажу при купівлі кондиціонера! Знижка на монтаж, без врахування матеріалів. Встигніть скористатися таким приємним под..
01 Jun У нас онився логотип!
0 65
Ми активно розвиваємось і рухаємось вперед. І тому вирішили оновити вигляд нашого логотипу. Тепер Ліка більш "індуструальна". Новий вигляд, та цінності ті самі.Однією з цінностей нашої компанії є Екол..
27 May Безпечний провітрювач вікон
0 92
Як за 300 грн вирішити проблему чистого повітря в квартирі назавжди? У період карантину актуальна інформація!Якщо вам набридло:- несвіже,затхле повітря в квартирі- конденсат на вікнах,- пліснява,- під..
27 May Карантин
0 80
Друзі, наш фізичний магазин, по вул. Духновича, 73 закривається на карантин! Але ми працюємо в онлайн режимі, приймаємо замовлення, консультуємо, і відправляємо товар. Наш сервісний центр працює у зви..
27 May Зустріч з партнерами Ліка-Комфорт
0 102
Цих вихідних у нас пройшов щорічний традиційний відпочинок з партнерами Ліка-Комфорт.  Бо лише той, хто гарно відпочиває - добре потім працює І у березні ми побачили зиму, на Драгобраті)). Був сніг, м..
27 May Cистема фільтрації в кондиціонерах Cooper&Hunter
0 91
У даній ситуації, ми бачимо, що не даремно рекомендуємо клієнтам при виборі кондиціонера звертати особливу увагу на Системи очистки повітря, яка у ньому присутня.Тому неодноразово звертаємо увагу на м..
27 May Очищувачі повітря в період епідемій
0 50
Якщо вірити правилам життя, ми всі помремо. Якщо вірити ЗМІ, ми всі помремо від коронавірусу. Якщо вірити здоровому глузду і Всесвітній організації охорони здоров’я, ситуація малоприємна, але контроль..
27 May Семінар Samsung 2020
0 92
"Постійно навчатися!" - це одне з правил нашої компанії.  І ми його дотримуємося!  Сьогодні наша команда відвідала головний офіс кліматичної техніки Samsung та пройшла навчання в Академії SAMSUNG у ..
Показано з 1 по 12 із 77 (7 сторінок)