Меню
Your Cart

Блог "Ліка Комфорт" RSS Feed

27 May Безпечний провітрювач вікон
0
Як за 300 грн вирішити проблему чистого повітря в квартирі назавжди? У період карантину актуальна інформація!Якщо вам набридло:- несвіже,затхле повітря в квартирі- конденсат на вікнах,- пліснява,- під..
27 May Карантин
0
Друзі, наш фізичний магазин, по вул. Духновича, 73 закривається на карантин! Але ми працюємо в онлайн режимі, приймаємо замовлення, консультуємо, і відправляємо товар. Наш сервісний центр працює у зви..
27 May Зустріч з партнерами Ліка-Комфорт
0
Цих вихідних у нас пройшов щорічний традиційний відпочинок з партнерами Ліка-Комфорт.  Бо лише той, хто гарно відпочиває - добре потім працює І у березні ми побачили зиму, на Драгобраті)). Був сніг, м..
27 May Cистема фільтрації в кондиціонерах Cooper&Hunter
0
У даній ситуації, ми бачимо, що не даремно рекомендуємо клієнтам при виборі кондиціонера звертати особливу увагу на Системи очистки повітря, яка у ньому присутня.Тому неодноразово звертаємо увагу на м..
27 May Очищувачі повітря в період епідемій
0
Якщо вірити правилам життя, ми всі помремо. Якщо вірити ЗМІ, ми всі помремо від коронавірусу. Якщо вірити здоровому глузду і Всесвітній організації охорони здоров’я, ситуація малоприємна, але контроль..
27 May Семінар Samsung 2020
0
"Постійно навчатися!" - це одне з правил нашої компанії.  І ми його дотримуємося!  Сьогодні наша команда відвідала головний офіс кліматичної техніки Samsung та пройшла навчання в Академії SAMSUNG у ..
27 May Кондиціонування в санаторії
0
Щороку ми проводимо чистку та сервісне обслуговування кондиціонерів санаторію Кришталеве Джерело.  Ми раді, що у нас в Закарпатті є такі свідомі та відповідальні до своїх клієнтів бізнеси. Працюємо ..
27 May Конференція по VRV системах Сooper&Hunter у Відні
0
Ліка-Комфорт відвідала Конференцію по VRV системах Сooper&Hunter у Відні.  Ох і насиченим було навчання! Говорили про монтаж, запуск в експлуатацію, можливості систем промислового і побутового признач..
26 May Очищення повітря від бактерій, вірусів, пилу і алергенів в кондиціонерах Mitsubishi Electric
0 1
Нове покоління кондиціонерів Mitsubishi Electric проілюструвало передові досягнення науки. Кондиціонери цього бренду очищають повітря не тільки від шкідливих забруднювачів, але і від мікроорганізмів, ..
26 May Семінар-практикум по кліматичному обладнанню Cooper&Hunter у Києві!
0
Наша команда відвідала семінар-практикум по кліматичному обладнанню Cooper&Hunter у Києві!  На тренінгу були продемонстровані усі новинки обладнання 2020 року: 1. Огляд всієї лінійки побутового, комер..
26 May Термін служби кондиціонера
0 2
Термін служби кондиціонера і скільки насправді він "живе"? Пристрої для підтримки комфортної температури повітря в приміщеннях були винайдені в першій половині ХХ століття. З тих пір механізми їх фу..
26 May Поняття гарантії та що в неї входить
0
Компанія Ліка-Комфорт дбає про своїх клієнтів. На кожен товар в нас є гарантія. Гарантійний термін  - термін, протягом якого споживчі властивості товару не повинні погіршуватися за умови дотримання ви..
Показано з 1 по 12 із 71 (6 сторінок)