Сонячні колектори

Показати:
Сортувати за:

Сонячний колектор ThermoSolar 300

Стандартний сонячний колектор TS 300 - газова плита з арфою з мідних труб призначений для монтажу в горизонтальному положенні в геліосистемах з примус..

11.248 грн

Сонячний колектор ThermoSolar 350

Сонячний колектор TS 350 - газова плита з низьким гідравлічним опором призначений для монтажу у вертикальному положенні в геліосистемах з примусовою ..

12.876 грн

Сонячний колектор ThermoSolar 10

Сонячний колектор "Heat Pipe" вакумного типу з обмежувачем температури для вакуумних трубок, призначених для сонячних систем. Встановлюється у вертик..

18.293 грн

Сонячний колектор ThermoSolar 400 вакуум

Плоский вакуумний колектор призначений для сонячних систем з примусовою циркуляцією. Він встановлений у вертикальному положенні. Колектори з'єднані п..

21.253 грн

Сонячний комплект ThermoSolar TS-300-2

Сонячний комплект TermoSolar TS-300-2 призначений для дотакового нагрівання побутової теплої води для сім'ї з 3-5 осіб (200 літрів підігрітої води) .&..

54.365 грн

Сонячний комплект ThermoSolar TS-300-3

Сонячний комплект TermoSolar TS-300-3 призначений для дотакового нагрівання побутової теплої води для сім'ї з 3-5 осіб (250-300 літрів підігрітої води..

74.474 грн

Сонячний комплект ThermoSolar TS-300-4

Сонячний комплект TermoSolar TS-300-4 призначений для дотакового нагрівання побутової теплої води для сім'ї з 3-5 осіб (400 літрів підігрітої води) .&..

92.441 грн

Сонячний комплект ThermoSolar TS-300-5

Сонячний комплект TermoSolar TS-300-5 призначений для дотакового нагрівання побутової теплої води для сім'ї з 3-8 осіб (500 літрів підігрітої води) .&..

110.763 грн

Сонячні колектори

Купити Сонячний колектор в Мукачеві за адресою м.Мукачево вул. Індустріальна 1а. Або просто зробіть замовлення на сайті і наші спеціалісти звяжуться з вами.

Сонячний колектор - пристрій для збору теплової енергії Сонця (геліоустановка), яку переносять видимим світлом і ближнім інфрачервоним випромінюванням. На відміну від сонячних батарей, які виробляють безпосередньо електрику, сонячний колектор виробляє нагрів матеріалу-теплоносія.

Зазвичай сонячні колектора застосовуються для потреб гарячого водопостачання та опалення приміщень.

Існує два найбільш поширених види сонячних колекторів:

  • Плоский сонячний колектор - обладнання складається зі скляної панелі і внутрішньої пластини поглинача. На одній стороні установки знаходиться теплоізоляційний шар. Поверхня пристрою збирає видимий спектр сонячного світла і перетворює його в теплову енергію, а потім передає рідкому середовищу.
  • Вакуумний сонячний колектор - колектори цього типу складаються зі скляних трубок, усередині кожної з яких розташовується пристрій, що поглинає сонячне світло. Принцип дії установок аналогічний плоским моделями. За способом нагріву існує два типи вакуумних колекторів - з непрямою теплопередачею і прямоточні.

Переваги використання сонячних колекторів

Сонячні колектори застосовуються для опалення будинку, отримання гарячої води, підігріву басейнів, забезпечення енергією теплиць, для оптимізації параметрів існуючих мереж (програма енергозбереження).

Пристрої вигідні завдяки наступним особливостям:

  • автономності джерела енергії;
  • збільшення періоду експлуатації існуючих систем за рахунок зниження навантаження;
  • легкості інтеграції батареї в будь-яку мережу водо- чи теплопостачання;