Розумний дім

Показати:
Сортувати за:

Сенсор відкриття HOMMYN DS-20-z

Сенсор відкриття є основою охоронної системи квартири / будинку. Сенсор моментально сповістить про відкриття вхідних дверей, вікна, ящика столу, ..

1.399 грн

Сенсор протікання HOMMYN WS-20-z

Сенсор протікання призначений для захисту квартири / будинку від води. Сенсор виявить протечку, затоплення, потоп, прорив труби в системі водопостачан..

1.399 грн

WI-FI Розетка HOMMYN PL-20-w

WiFi розетка Hommyn є базовим і стартовим продуктом в товарної лінійки. В першу чергу за рахунок простоти використання (розетка вставляється в зв..

1.599 грн

Сенсор руху HOMMYN ms-20-z

Сенсор руху формує закінчену систему безпеки всередині житла, спільно з сенсором відкриття. Сенсор руху помітить переміщення зловмисників або жит..

1.599 грн

Сенсор температури і вологості HOMMYN ts-20-z

Сенсор температури і вологості призначений для моніторингу і контролю клімату в будинку. Він ідеально підходить для роботи в сценаріях, спільно з..

1.599 грн

WI-FI ІК пульт HOMMYN IR-20-w

ІК-пульт - другий прилад в товарної лінійки HOMMYN, який працює на протоколі WiFi, а значить - не вимагає додаткового обладнання для використання.&nbs..

2.299 грн

Сенсор задимлення HOMMYN ss-20-z

Сенсор диму миттєво повідомить при виявленні задимлення в будинку, квартирі, офісі. Сенсор подасть сигнал тривоги (вбудована сирена на 28 дб), на..

2.299 грн

Хаб HOMMYN hu-20-z

Пристрій є центральним контролером призначеним для управління ZIGBEE пристроями у Вашій оселі, а так же передачі даних для зберігання в хмарному серві..

2.299 грн

Розумний дім

Розумний дім (розумний будинок/ smart home, digital house) — будинок, дача або приміщення комерційного призначення (бутік, офіс, будь-яка установа), які мають якісні системи забезпечення та операційний multi-room. За допомогою останнього, функціонально пов'язуються між собою усі електроприлади будівлі, якими можна керувати централізовано — з пульта-дисплею. Прилади можуть бути під'єднані до комп'ютерної мережі, що дозволяє керувати ними за допомогою ПК та надає віддалений доступ до них через Інтернет. Завдяки інтеграції інформаційних технологій у домашні умови, усі системи та прилади узгоджують виконання функцій між собою, порівнюючи задані програми та зовнішні показники (обстановки).