Сенсор температури і вологості HOMMYN ts-20-z

Сенсор температури і вологості HOMMYN ts-20-z

Сенсор температури і вологості призначений для моніторингу і контролю клімату в будинку. 

Він ідеально підходить для роботи в сценаріях, спільно з WiFi ІК-пультом і WiFi розеткою для автоматичного підтримання комфортного клімату у Вас в будинку. Просто встановіть контрольні кордону температури і вологості й прилади HOMMYN будуть підтримувати клімат в заданих межах. 

Вам більше не потрібно турбуватися, що дача замерзне взимку, а квартира перегріється влітку. Вологість завжди буде оптимальною для здорового життя і сну. 

Сенсор температури і вологості працює на протоколі Zigbee (потрібно Zigbee Хаб) /

Кліматичні прилади під керуванням одного сенсора! Задайте сценарії включення кліматичних пристроїв для підтримки комфортних умов в режимі iFeel. Відстежуйте показання сенсора через мобільний додаток HOMMYN! 

Не дайте вашим трубах замерзнути! Керуйте обігрівальними пристроями з смартфона де б Ви не знаходилися за допомогою системи домашньої автоматизації HOMMYN! 

Ваша дитина буде здоровий! Відстежуйте і підтримуйте точні показники температури і вологості дитячої кімнати з мобільного пристрою. Зберігайте здоров'я Вашої дитини в безпеці! 

Стежити за садком стало набагато легше! Відстежуйте умови температури і вологості в Вашому саду за допомогою смартфона, керуйте кліматичними пристроями для збереження життя Ваших улюблених рослин!

Доповніть роботу ваших кліматичних пристроїв сенсором температури і вологості HOMMYN. Відстежуйте точні свідчення або регулюйте їх з мобільного пристрою!

                                                                                           

Характеристики:

Виробник:

HOMMYN

Країна виробник:

Китай

Температурний діапазон, C °:

-10 .... 50 ° С

Розміри, мм:

60 * 60 * 20.8

Гарантія, міс .:

12

Колір:

Білий

Частота:

2,4 ГГц

Вага, кг:

0,028 / 0,114


Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

  

  

  

  • Переглядів: 415
  • Виробник: HOMMYN
  • Артикул: Ts-20-z
  • Наявність: В наявності
  • 1 599,00 грн