Сенсор задимлення HOMMYN ss-20-z

Сенсор задимлення HOMMYN ss-20-z

Сенсор диму миттєво повідомить при виявленні задимлення в будинку, квартирі, офісі. 

Сенсор подасть сигнал тривоги (вбудована сирена на 28 дб), надішле повідомлення на мобільний телефон, а також запропонує негайно викликати екстрені служби для гасіння загоряння. 

Сенсор може працювати в сценаріях з іншими пристроями. При виявленні загоряння можна відключити електрику. 

Сенсор диму працює на протоколі Zigbee (потрібно Zigbee Хаб). 

Сенсор диму HOMMYN миттєво повідомить Вам про задимлення в Вашому будинку або офісі. З мобільним додатком HOMMYN у Вас буде можливість оперативного реагування на екстрену ситуацію!

З сенсором диму HOMMYN Ваш будинок в Ваших руках! Ви самі можете контролювати безпеку Вашої сім'ї і Вашого будинку! Особиста сигналізація завжди на варті безпеки! А мобільний додаток дозволить в будь-який час бути в курсі того, що відбувається. 

Тепер господиня може бути спокійна за обстановку на кухні. Навіть якщо ви випадково забули вимкнути плиту, сенсор HOMMYN завжди оперативно зреагує на задимлення і вся інформація надійде на Ваш смартфон. 

У разі виникнення загрози пожежі додаток, на Вашому смартфоні, повідомить про це в будь-який час дня і ночі! Сенсор диму HOMMYN на сторожі безпеки 24 години на добу!

Коротке замикання найчастіше відбувається несподівано. Бути готовим до таких несподіванок набагато простіше з сенсором диму HOMMYN. У разі короткого замикання на ваш смартфон прийде повідомлення про задимлення! 

Дитячі пустощі з вогнем можуть призвести до неприємних наслідків. Але якщо у вас встановлений сенсор диму HOMMYN, ви можете бути спокійні за своїх дітей, тому що при найменшому задимлення Вам прийде миттєве повідомлення на Ваш мобільний пристрій! 

Smart замок це ідеальний тандем з сенсором диму HOMMYN! При виявленні диму в екстреній ситуації Ви можете відкрити двері зі свого смартфона. Для забезпечення доступу службам порятунку!

                                                                                           

Характеристики:

Виробник:

HOMMYN

Країна виробник:

Китай

Температурний діапазон, C °:

-10 .... 50 ° С

Розміри, мм:

60 * 60 * 49.2

Гарантія, міс .:

12

Колір:

Білий

Частота:

2,4 ГГц

Вага, кг:

0,050 / 0,220


Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

  

  

  

  • Переглядів: 357
  • Виробник: HOMMYN
  • Артикул: Ss-20-z
  • Наявність: В наявності
  • 2 299,00 грн