Сенсор руху HOMMYN ms-20-z

Сенсор руху HOMMYN ms-20-z

Сенсор руху формує закінчену систему безпеки всередині житла, спільно з сенсором відкриття. 

Сенсор руху помітить переміщення зловмисників або жителів квартири / будинку і повідомить про це. 

Сенсор руху може працювати в сценаріях з іншими пристроями HOMMYN. Може вмикати / вимикати прилади по руху (світло, кліматичні прилади, ТВ, та ін.). 

Тепер Вам не потрібно шукати в темряві вимикач світла, сенсор включить світло автоматично. А кондиціонер більше не продує Вашої дитини - сенсор руху відключить його, коли виявить рух в заданій зоні. 

Сенсор руху працює на протоколі Zigbee (потрібно Zigbee Хаб).

Встановіть датчик руху в прихожій і в разі злому квартири Вам прийде миттєве повідомлення про рух під час Вашої відсутності! У Вас з'явиться можливість викликати поліцію або зателефонувати сусідові для оперативного прийняття дій! 

Ви можете налаштувати сенсор HOMMYN на авто-включення будь-яких побутових приладів при виявленні руху, наприклад світла! Задайте сценарій включення і кожен раз, коли сенсор зафіксує рух, світло автоматично включиться, а виключиться через заданий Вами кількість часу! 

Контролюйте рух або переміщення по Вашому будинку за допомогою сенсора HOMMYN! Відстежуйте час відбувається через мобільний додаток з можливістю оперативної реакції або екстреного виклику!

Задайте режим включення конвектора при виявленні іотключенія при відсутності руху в приміщенні з помощьюсістеми домашньої автоматизації HOMMYN. Керуйте і контролюйте включенням побутових приладів через мобільний додаток HOMMYN! 

Налаштуйте сценарій виключення зволожувача або мийки повітря при відсутності руху, наприклад коли ви йдете на роботу. Для дітей Ви можете налаштувати сценарій відключення, коли дитина грає в кімнаті, - його не продує!

                                                                                           

Характеристики:

Виробник:

HOMMYN

Країна виробник:

Китай

Температурний діапазон, C °:

-10 .... 50 ° С

Розміри, мм:

63,6 * 52,6 * 52,6

Гарантія, міс .:

12

Колір:

Білий

Частота:

2,4 ГГц

Вага, кг:

0,056 / 0,220


Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

  

  

  

  • Переглядів: 368
  • Виробник: HOMMYN
  • Артикул: Ms-20-z
  • Наявність: В наявності
  • 1 599,00 грн