Обмерзання кондиціонеру. Причини та вирішення.

Розмістив admin 22/01/2020 0 Коментарії

Незважаючи на те, що кондиціонер сам виробляє холод в приміщенні, він може і обмерзати.Власник може деякий час і не знати, що кондиціонер обмерзнув. Під час роботи він обмерзає, потім відтає, і так циклічно. Відчувається тільки погана ефективність роботи.

Причини обмерзання кондціонеру

 

· Давно не чистили кондиціонер. Пил заважає нормальному потоку повітря, через що ефективність роботи зменшується. Кондиціонер починає охолоджувати не тільки своїх власників, а й себе. Щоб налагодити роботу кондиціонера потрібно лише почистити його.

· Недостатня кількість фреону. Щороку під час роботи кондиціонера втрачається 2-3% фреону, для нормальної роботи потрібно дозаправляти кондиціонер один раз в 2-3 року. Якщо витік незначний, то це легко виправити. Але бажано знайти місце, де відбувається витік фреону і усунути його.

· Робота кондиціонера в сильні холоди без адаптації його роботи до низьких температур взимку. Щоб адаптувати кондиціонер, потрібно додати в його конструкцію пристрій підігріву картера компресора і регулятора обертів зовнішнього блоку.

· Несправність терморегулюючого вентиля. У такому випадку потрібно звернутися до фахівця.

· Залом мідної трубки. Заломлену ділянку видаляють.

Обмерзати може не тільки внутрішній блок, але і зовнішній.

Полій з'являється на зовнішньому блоці якщо:

 

· Температура нижче допустимого рівня

· В роботі датчика температури конденсатора несправність

· Несправність керуючої плати

· Теплообмінник забруднений

Компанія “Ліка-Комфорт” з радістю допоможе у вирішенні питання з обмерзанням кондиціонеру! Залишайте заявку на сайті або телефонуйте до нашого сервісного центру за номером:+380503724642.

Живіть з комфортом!

Залишити коментарій