Порівняння інверторних зі звичайним кондиціонером

Розмістив admin 18/12/2018 0 Коментарії

Порівняння інверторних зі звичайним кондиціонером

 

ЯК ИНВЕРТОР ЗБЕРІГАЄ ЕНЕРГІЮ? ТРИ СКЛАДОВИХ ЕФЕКТИВНОСТІ:

1. ВЕНТИЛЯЦІЯ

У кондиціонерах застосовуються сучасні осьові вентилятори модернізованої конструкції, забезпечують посилений повітрообмін для поліпшення ефективності роботи теплообмінників

2. КОНТРОЛЬ

вбудований мікропроцесор оптимізує роботу компресора для зниження рівня шуму, при цьому забезпечує економію електроенергії до 50%, збільшуючи ресурс експлуатації обладнання до 12  років.

3. ХОЛОД

Високоефективний, стабільно працюючий компресор. Теплообмінник з поліпшеною конструкцією  трубок. Адаптивний електронний розширювальний клапан з точною регуляцією потоку  холодоагенту

Переваги побутових кондиціонерів Сooper & HUNTER

САМООЧИЩЕННЯ ВНУТРІШНЬОГО БЛОКУ

Після завершення роботи вентилятор продуває і висушує кондиціонер зсередини, щоб уникнути зайвої вологи, грибків і корозії.

САМОДІАГНОСТИКА

допомагає підтримувати кондиціонер в ідеальному стані і миттєво виявляє проблеми. код збою з'являється на панелі управління, що сигналізує про проблему.

ФУНКЦІЯ ПЕРЕЗАПУСКУ

Це можливість відновити всі параметри роботи, в разі випадкового відключення харчування.

ІНТЕГРОВАНИЙ ПРИСТРІЙ

спеціальна база  і ємність для води інтегровані у внутрішній блок, допомагають уникнути витік води і знизити рівень шуму.

ЗАХИСТ ВІД СТРИБКІВ НАПРУГИ

Автоматично адаптується до стрибків напруги (150- 265 В), забезпечує стабільну роботу і дозволяє  запобігти збоям. Вогнетривка електрична коробка в металевому корпусі гарантує  безпеку і захист від вогню. Запобігає займанню, в разі короткого замикання.

Інтелектуальний ИНВЕРТОР. ЕКОНОМІЯ ДО 40% ЕНЕРГІЇ!

 

 

Залишити коментарій